8 Травня-День пам'яті та примирення!

8 трав. 2018
Щорічно 8 травня в Україні відзначають День пам'яті та примирення. У цей день у 1945 році Німеччина оголосила про свою капітуляцію у Другій світовій війні. Сьогодні в нашій гімназії для учнів 1-11 класів пройшла єдина виховна година "Ніколи знову". Учні вшанували пам'ять полеглих у цій кривавій війні покладанням квітів до стели, що знаходиться на подвір'ї гімназії, до могили Невідомого солдата у парку Основа, учні 4-Б та 4-В класів проведи урок біля меморіальної дошки, яка встановлена на честь Героя Радянського Союзу Тихона Кучеряби, учні 9-А та 9-Б класів вшанували пам'ять героїв, побувавши на панахиді у парку Основа.

Щорічно 8 травня в Україні відзначають День пам'яті та примирення. У цей день у 1945 році Німеччина оголосила про свою капітуляцію у Другій світовій війні.  Сьогодні в нашій гімназії для учнів 1-11 класів пройшла єдина виховна година "Ніколи знову". Учні вшанували пам'ять полеглих у цій кривавій війні покладанням квітів до стели, що знаходиться на подвір'ї гімназії, до могили Невідомого солдата у парку Основа, учні 4-Б та 4-В класів проведи урок біля меморіальної дошки, яка встановлена на честь Героя Радянського Союзу Тихона Кучеряби, учні 9-А та 9-Б класів вшанували пам'ять героїв, побувавши на панахиді у парку Основа.