Всеукраїнська краєзнавча акція учнівської молоді «Українська революція»: 100 років надії і боротьби»

16 лип. 2018
Міністерством освіти і науки затверджено Положення про Всеукраїнську краєзнавчу акцію учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» (Наказ № 450 від 03.05.2018). Метою акції є громадянське виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність. До участі в акції запрошуватимуться вихованці та учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти, а також дитячі громадські організації, клуби тощо.

Міністерством освіти і науки затверджено Положення про Всеукраїнську краєзнавчу акцію учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» (Наказ № 450 від 03.05.2018).