2016 рік-Рік англійської мови

Онлайн платформа Coursera - провідний провайдер Масових відкритих онлайн курсів (MOOC) пропонує 80 безкоштовних курсів підвищення кваліфікації для вчителів, з яких 78 надається англійською мовою.

Проходження курсу доступне після вступного тесту на знання англійської, а щоби переконатися, чи підходить цей курс вам, рекомендуємо завантажити безкоштовний пробний урок з курсу. Якщо ви відчуваєте, що вам не вистачає знань англійської для такого рівня, ознайомтеся з дистанційним курсом англійської для середнього рівня.

Якщо у вас є сумніви або ви хочете оцінити матеріал перед тим, як записуватися на навчання, рекомендуємо завантажити безкоштовне пробне заняття курсу російською або українською мовою.

Також для вас буде корисно перевірити свої знання за допомогою тесту самоконтролю - це дасть можливість підібрати курс правильно.

Англійська мова потрібна прямо зараз, але ви просто не уявляєте собі з чого почати? Ви вчите англійську «все життя», але в найвідповідальніший момент розумієте, що навчання англійської мови доведеться починати з нуля? Тоді вам необхідний дистанційний курс англійської мови, безкоштовний пробний урок якого ви можете завантажити прямо зараз українською аборосійською мовою.

Щоб переконатися в тому, що курс «Англійська для дітей» підійде вашій дитині, ви можете прямо зараз безкоштовно завантажити пробний урок українською або російськоюмовою.

Англійська є мовою міжнародного спілкування, володіння якою відкриває перед людиною необмежені можливості. Громадський проект масових відкритих онлайн-курсів Prometheus пропонує перелік безкоштовних масових онлайн-курсів провідних університетів світу та України, що допоможуть у вивченні англійської.

«British Council Ukraine» уклав список бібліотек, де книжки можна читати онлайн чи завантажити у вільному доступі. На порталах представлено  художню дорослу та дитячу, наукову, історичну  та публіцистичну літературу, доступну всім охочим.

The New York Public Library — більше 1000 безплатних книжок у різних форматах.
Project Gutenberg — понад 33 тисяч безплатних електронних книжок для завантаження та прочитання в онлайн-режимі.
Google Books — у пошуку вкажіть «full preview books», і, якщо книжку, яку ви шукаєте, не захищено авторськими правами — можете її використовувати.
University of Pennsylvania Books Page — більше мільйона безплатних ресурсів для завантаження.
Open Library — добірка класичної літератури.
eBooks at Adelaide — онлайн-бібліотека університету Аделаїди пропонує класичні наукові видання з філософії і навіть медицини.
Bartleby — безплатна енциклопедія зі світової історії, а також класика Гарварду.
Bibliomania пропонує 2000 безплатних наукових документів, включно з науковими роботами.
Internet Archive — грандіозна медіа-бібліотека для студентів, істориків, дослідників та загальної публіки.
ManyBooks — ще одна велика колекція безплатної літератури.
Storyline Online —ресурс, де ви зможете переглянути мультверсії найкращих англомовних книжок у начитці відомих людей.

На сайті «ДПА 2016 з англійської мови» розміщено зразки завдань державної підсумкової атестації (далі — ДПА) з англійської мови в 11-му класі, а також методичні рекомендації, що містять детальний опис завдань та критеріїв оцінювання робіт.