Хоменко Наталія Василівна - учитель української мови та літератури

Хоменко Наталія Василівна       "У справжнього вчителя найважче і найрадісніше життя, трепетно хвилююча і складна творчість, надзвичайно тонкі інструменти, які вічно вдосконалюються і якими він впливає на душу."

В. Сухомлинський

І. Робота

Місце роботи (найменування освітнього закладу відповідно до статуту)

Посада

вчитель української мови та літератури

Предмети, які викладає

українська мова та література

Загальний педагогічний та трудовий стаж (повних років на момент заповнення картки)

Кваліфікаційна категорія

І

Почесні звання та нагороди (найменування та дата отримання)

не має

ІІ. Освіта

Найменування та рік закінчення професійної освіти

Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, 1997 р.

Спеціальність, кваліфікація за дипломом

вчитель української мови та літератури

Додаткова професійна освіта за останні три роки (найменування освітніх програм, курсів, стажування і т.п., місця та строки їх отримання)

курси підвищення кваліфікації вчителів в КВНЗ «ХАНО», 2013 рік

Вчений ступінь

не має

Основні публікації (в т.ч. брошури, книги)

Хоменко Н.В. Розвиток правописної грамотності школярів / Н.В.Хоменко // Вивчаємо українську мову та літературу. – 2010. – № 35-36. – С.2-13.

Я, Хоменко Наталія Василівна, гаряче підтримаю зацікавленість освітян України у співпраці.

Маю цікаві матеріали щодо роботи з обдарованими дітьми на уроках української мови та літератури. Але це питання неосяжне, його дослідженням та впровадженням можна і потрібно займатися протягом усієї вчительської праці. Із задоволенням поділюся своїми педагогічними надбаннями та не відмовлюся від спілкування на цю тему з іншими вчителями. Найбільше мене цікавить практичний аспект застосування інноваційних методів роботи на уроках української мови та літератури.

Переконана, що спільна освітянська діяльність допоможе нашим вихованцям стати освіченими, висококультурними та успішними.

З повагою та найкращими побажаннями, Наталія Хоменко.