Міський семінар «Використання активних форм навчання на уроках російської мови» (16.11.2012))

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри російської мови Харківського Національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди Андронова Л.Г. познайомила учасників семінару з досвідом організації роботи з обдарованою молоддю у вищому навчальному закладі.
Систему роботи методичного об’єднання вчителів російської мови Червонозаводського району представила керівник Карліна Л.О.
Заступник директора з навчально-виховної роботи ХГ №34 Филипська В.І. презентувала досвід роботи «Інноваційні технології навчання у викладанні російської мови та світової літератури в школі».
Вчителі російської мови ХЗОШ №№10, №48, 35, 34 познайомили присутніх з ефективними методиками викладання предмета. Проведена практична робота в групах за темами:
- «Впровадження мультимедійних технологій на уроках російської мови та літератури»;
- «Ігрові прийоми роботи з текстом»;
- «Тестові технології на уроках російської мови та літератури»;
- «Інтерактивні технології на уроках російської мови та літератури»;
-«Шляхи активізації читацької діяльності учнів».