7 лют. 2018

День безпечного iнтернету.

6 лютого в гiмназii пройшла низка заходiв, присвячених правилам безпечного поводження в мережi Iнтернет.
5 лют. 2018

Змагання шкільних груп підтримки (черлідерів)

Вітаємо команду нашої гімназії з перемогою у районних змаганнях шкільних груп підтримки (черлідерів)
31 січ. 2018

Школа для майбутніх першокласників!

З 02.02.2018 року з 15-00 до 16-00 у гімназії щоп'ятниці будуть проходити заняття для майбутніх першокласників.
26 січ. 2018

«УЧИТЕЛЬ РОКУ 2018».

25 січня 2018 року у Основ’янському районі відбулося свято вшанування учасників та переможців районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018». Цього року учасників районного туру конкурсу – 18. Вони виступили в 4 номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова», «Фізична культура».
22 січ. 2018

День Соборності України!

22 Січня-День Соборності України!
20 січ. 2018

МОН представило концепцію розвитку громадянської освіти

Міністерством освіти і науки оприлюднена та запропонована для громадського обговорення Концепція розвитку громадянської освіти в Україні. Автори концепції наголошують, що метою громадянської освіти є формування і розвиток у громадян України громадянських компетентностей, спрямованих на утвердження і захист державності та демократії, здатності відстоювати свої права, відповідально ставитися до громадянських обов'язків, брати відповідальність за власне життя, життя своєї громади та суспільства. Пропозиції можна надсилати до 5 лютого на електронні адреси Міністерства освіти і науки України: [email protected] та [email protected]
19 січ. 2018

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання

З 6 лютого 2018 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. 19 березня 2018 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 2 квітня 2018 року. Програма реєстрації буде розміщена на веб-сайті УЦОЯО testportal.gov.ua. Зареєструватися на ЗНО-2018 може особа, яка вже має повну загальну середню освіту або здобуде її у поточному навчальному році.
15 січ. 2018

Громадське обговорення переліку деяких категорій осіб з особливими освітніми потребами

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Переліку деяких категорій осіб з особливими освітніми потребами». Проект акта «Про затвердження Переліку деяких категорій осіб з особливими освітніми потребами» розроблено з метою приведення у відповідність до п. 20 статті 1 Закону України «Про освіту». Проект розроблено для забезпечення права громадян, які потребують додаткової підтримки під час освітнього процесу, на здобуття повної загальної середньої освіти. Пропозиції та зауваження до проекту акта просимо надсилати до 08 лютого 2018 року на електронну адресу: [email protected] (за матеріалами сайту https://mon.gov.ua)
12 січ. 2018

Мандрівка Західною Україною!

У період зимових канікул учні нашої гімназії разом із вчителями мандрували Західною Україною!
10 січ. 2018

Новорічна вистава про пригоди Кота у чоботях!

Учні 1-Б, 1-В та 3-В класів із задоволенням переглянули новорічну виставу про пригоди Кота у чоботях!