14 жовт. 2017

З Днем захисника України!

14 жовтня-День захисника України.
13 жовт. 2017

Заходи до Дня захисника України!

Сьогодні, 13.10.2017 року, в гімназії відбулися заходи: виховні години, години спілкування, виставка стіннівок, відвідування дня відкритих дверей Національної академії Національної гвардії України-присвячені Дню захисника Україния. який пройшов під гаслом "Відповідь нескореного народу".
13 жовт. 2017

Правове виховання!

Сьогодні представники патрульної поліції м. Харкова поспілкувалися з учями 9-Б та 9-В класів та розповіли їм про відповідальність неповнолітніх перед законом.
12 жовт. 2017

Прибирання шкільної території!

11.10.2017 року учні та педагоги гімназії вийшли на прибирання шкільної території.
8 жовт. 2017

Зустріч з Полтавою!

07.10.2017 року учні 7-Б, 8-А, 8-Б та 10-А класу побували у славному місті Полтава, отримали прекрасні враження.
7 жовт. 2017

Творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»

З 2017 року в межах VІ Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди святкування Дня матері започатковується Міжнародний творчий конкурс за участі учнів (вихованців) 1-11-х класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів України та країн зарубіжжя. Організаторами конкурсу виступають Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» та Міжнародна школа «Меридіан»,
4 жовт. 2017

Екскурсія на хлібозавод "Кулиничі"

Сьогодні учні 1-Х класів відвідали хлібозавод "Кулиничі"
3 жовт. 2017

Відвідування селища Кантакузівка!

Сьогодні учні 4-х та 5-х класів мандрували Харківською областю.
3 жовт. 2017

Екскурсія до кінологічного центру МВС

Сьогодні учні 3-х класів із захопленням і задоволенням відвідали кінологічний центр МВС.
2 жовт. 2017

Мандрівка рідним краєм!

01.10.2017 року учні 6-Б. 6-В, 9-А та 9-Б класів разом зі своїми класними керівниками здійснили екскурсію до садиби Шаровка та Краснокутського дендропарку.