16 квіт. 2018

День самоврядування!

13.04.2018 року в гімназії відбувся традиційний захід "День самоврядування". У цьому році він проходив за мотивами книги Джоан Роулінг "Гаррі Поттер". Гаслом заходу стала назва "Хогвардс-школа чарівників".
11 квіт. 2018

Зустріч з ветеранами ІІ Світової війни та дітьми війни.

Сьогодні, напередодні Дня пам'яті та примирення, з метою національно-патріотичного виховання учні 11-А, 10-А та 9-Б класів зустрілися з ветеранами ІІ Світової війни та дітьми війни.
6 квіт. 2018

Вітаємо з перемогою у районному етапі конкурсу ДЮП

Вітаємо команду ДЮП нашої гімназії, у складі учнів 10-А класу: Дорошенко Марії, Шершень Вікторії, Калугіної Анастасії, Нгуєн Тху Чанг, Сахна Артема та Шестіалтинова Артема, яка у райнному етапі Всеукраїнського конкурсу ДЮп посіла ІІ місце.
2 квіт. 2018

Урок безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях

Сьогодні, 02 квітня 2018 року у гімназії проведено перший урок, присвячений правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях. Цей захід проводився на виконання рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, з метою відпрацювання дій у разі виникнення небезпечних ситуацій.
2 квіт. 2018

Смачні подарунки від народного депутата України Антолія Денисенка!

Сьогодні всі учні гімназії отримали солодкі пасхальні подарунки від народного депутата України Анатолія Денисенка!
30 бер. 2018

Підсумки районного етапу міського конкурсу проектів для учнів 3-6 класів "Харків очима небайдужих дітей"

Вітаємо учня 4-Б класу Каракуркчі Олега, проект якого посів І місце, спільний проект учнів 4-В класу, який посів ІІ місце у віковій категорії 3-4 класи, та проет Герасимова Валентина, учня 6-Б класу, який посів І місце у віковій категорії 5-6 класи, з перемогою у районному етапі міського конкурсу "Харків очима небайдужих дітей."
24 бер. 2018

Участь у конкурсі проектів "Харків очима небайдужих дітей"

Учні 3-6 класів нашої гімназії беруть участь у конкурсі проектів "Харків очима небайдужих дітей"
23 бер. 2018