6 вер. 2023

День читання книг

Книги — наші вірні порадники, вони вчать нас мислити, відкривають нам невідоме. А тому роль книги в житті людини дуже велика: своїй грамотності, освіченості ми зобов’язані книзі. Вона вчить нас бути чесними, працьовитими, любити свій край, поважати людей.
2 вер. 2023

Відвідування вистави театру "Мадрігал"

Чудовим подарунком від Харківського міського голови Ігоря Терехова до Дня Знань для учнів початкової школи Основ'янського району стала вистава "Зачарована". Діти спостерігали на сцені зворушливу історію про прекрасну принцесу Аврору та поринули разом із театром “Мадрігал” у чарівну казку фентезі!
1 вер. 2023

Перший урок 2023-2024 навчального року

1 вер. 2023

Зі святом! З Днем знань!

Вітаємо з Днем знань, з новим навчальним роком! Нехай цей рік принесе безліч нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм.
29 серп. 2023

29 серпня - День пам'яті захисників України.

Згідно Указу Президента, починаючи з 2019 року, 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Своєрідним символом цього дня є сонях.
24 серп. 2023

З Днем Незалежності України!

День Незалежності України-найважливіше свято для кожного українця. Особлива шана і подяка тим, хто в такий час боронить захищає її. Свою любов до Батьківщини юні ліцеїсти виразили у своїх малюнках.
23 серп. 2023

День Державного Прапора України

23 серп. 2023

Вітаємо Харків-місто-герой

Любий Харкове, прийми наші вітання у свй день народження!
22 серп. 2023

Вітаємо з перемогами!

Усі наші перемоги тобі, Україно! Саме під таким гаслом виступають і перемагають на міжнародних турнірах, спортивних, творчих, юні здобувачі освіти Харківського ліцею №34
14 серп. 2023

Доброчесність за шкільною партою – новий курс для підвищення кваліфікації вчителів від Офісу доброчесності НАЗК

Міністерство освіти і науки інформує, що Офіс доброчесності НАЗК пропонує новий курс підвищення кваліфікації для вчителів — «Навчати(ся): що розповісти про доброчесність на уроці». Він допоможе освітянам підвищити обізнаність щодо корупції та її негативних наслідків, а також надасть дієві інструменти для роботи зі школярами з цієї теми. Також акцентовано увагу на важливості формування цінних моральних якостей учнів і розвитку критичного мислення. Курс складається з семи тем: феномен корупції, негативні наслідки корупційних дій, техніки та прийоми боротьби з корупцією, чому сьогодні говорять про доброчесність, роль освіти в просуванні доброчесності, як говорити з учнями про доброчесність та антикорупцію, ознайомлення з практичним досвідом реалізації інструментів та побудови шкільного середовища. Долучитися до навчального проекту можна на платформі Study.NAZK.