29 серп. 2023

29 серпня - День пам'яті захисників України.

Згідно Указу Президента, починаючи з 2019 року, 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Своєрідним символом цього дня є сонях.
24 серп. 2023

З Днем Незалежності України!

День Незалежності України-найважливіше свято для кожного українця. Особлива шана і подяка тим, хто в такий час боронить захищає її. Свою любов до Батьківщини юні ліцеїсти виразили у своїх малюнках.
23 серп. 2023

День Державного Прапора України

23 серп. 2023

Вітаємо Харків-місто-герой

Любий Харкове, прийми наші вітання у свй день народження!
22 серп. 2023

Вітаємо з перемогами!

Усі наші перемоги тобі, Україно! Саме під таким гаслом виступають і перемагають на міжнародних турнірах, спортивних, творчих, юні здобувачі освіти Харківського ліцею №34
14 серп. 2023

Доброчесність за шкільною партою – новий курс для підвищення кваліфікації вчителів від Офісу доброчесності НАЗК

Міністерство освіти і науки інформує, що Офіс доброчесності НАЗК пропонує новий курс підвищення кваліфікації для вчителів — «Навчати(ся): що розповісти про доброчесність на уроці». Він допоможе освітянам підвищити обізнаність щодо корупції та її негативних наслідків, а також надасть дієві інструменти для роботи зі школярами з цієї теми. Також акцентовано увагу на важливості формування цінних моральних якостей учнів і розвитку критичного мислення. Курс складається з семи тем: феномен корупції, негативні наслідки корупційних дій, техніки та прийоми боротьби з корупцією, чому сьогодні говорять про доброчесність, роль освіти в просуванні доброчесності, як говорити з учнями про доброчесність та антикорупцію, ознайомлення з практичним досвідом реалізації інструментів та побудови шкільного середовища. Долучитися до навчального проекту можна на платформі Study.NAZK.
10 серп. 2023

Школярів запрошують узяти участь у Всеукраїнському конкурсі космічних експериментів

Учнів 7-9 і 10-11 класів за менторства вчителів біології, хімії та фізики запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі шкільних космічних експериментів (лист МОН від 04.08.2023 № 1/11568-23 «Про реєстрацію на ІІІ Всеукраїнський конкурс шкільних космічних експериментів (Student Spaceflight Experiments Program, SSEP)». Зареєструватися в конкурсному відборі учасники можуть до 15 серпня 2023 року за посиланням. Переможці відбору матимуть можливість відправити мінілабораторії з дослідження мікрогравітації на Міжнародну космічну станцію на кораблі “SpaceX Dragon” з майданчика 39A Космічного центру NASA імені Кеннеді, що в штаті Флорида, США.
5 серп. 2023

Поради для батьків від ЮНІСЕФ: як подолати бар’єри та побудувати довірливі стосунки з дитиною.

Спільнотека ЮНІСЕФ в Україні пропонує буклет «Складна поведінка дитини: як знайти ключ до позитивних змін», який було розроблено в межах проєкту, що реалізується Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Брошура доступно розповідає про те, якими можуть бути складнощі у спілкуванні з дитиною. В ній батьки знайдуть поради, як подолати бар’єри та побудувати довірливі стосунки з дитиною. Матеріал розраховані молоді віком 12-18 років та їх батьків.
28 лип. 2023

З Днем Української Державності

26 лип. 2023

Про інформаційні матеріали до Дня Української Державності - 2023

28 липня Україна вдруге відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року №423/2021. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію.