7 лип. 2023

Фоточелендж "Я досліджую світ"

Навчальний предмет «Я досліджую світ» - один з найулюбленіших предметів учнів початкової школи, тому що дає можливість учням розширити уявлення про себе, Батьківщину, світ. Юні здобувачі освіти Харківського ліцею №34 провели фоточелендж, під час якого показали наскільки багата і унікальна природа рідного краю.
4 лип. 2023

День Національної поліції України

Сьогодні, 4 липня, відзначається День поліції України - молоде професійне свято служителів правопорядку.
3 лип. 2023

«Вартові безпеки» - книжка, яка навчає дітей правил безпеки вдома під час війни

Діти досліджують світ граючись. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) створили брошуру «Вартові безпеки», за допомогою якої можна пояснити дітям правила поведінки з основними пожежонебезпечними предметами та навчити виявляти ситуації, що порушують правила пожежної безпеки. Виконувати завдання з брошури можна вдома з дитиною або ж на заняттях в школі. Вікова категорія – 4-10 років.
28 черв. 2023

З Днем Конституції України

З Днем Конституції України!
27 черв. 2023

Український інститут національної пам’яті пропонує для освітян інформаційні матеріали до Дня Конституції України – 2023

Ухвалення Верховною Радою України Основного закону 28 червня 1996 року стало важливим етапом утвердження державності, мало величезне політичне та правове значення для розвитку української політичної нації та громадянського суспільства. Фахівцями Українського інституту національної пам’яті підготовлені інформаційні матеріали до Дня Конституції України – 2023. Рекомендовано для використання під час освітніх заходів.
21 черв. 2023

Науково спортивний квест для учнів 5-х класів

Літо – не привід забувати про школу, про друзів, забувати те, чого тебе навчили. Саме так вирішили учні 5-х класів Харківської гімназії №34 і зібралися разом, щоб довести, які вони вправні. А допомагали їх в цьому класні керівники. Багато емоцій, вражень отримали п’ятиклашки, коли проходили науково-спортивний квест. Вони довели, що отримали міцні знання , тому що їх чекали завдання на «Історичній», «Математичній», «Мовній», «Природничій» станціях. А на «Спортивній» діти із задоволення пограли в рухливі ігри. Перемогла дружба.
19 черв. 2023

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Національної стратегії розвитку інклюзивного навчання на 2023-2030 роки

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт Національної стратегії розвитку інклюзивного навчання на 2023-2030 роки.
16 черв. 2023

Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти

У комбінованому форматі, з використанням платформи Zoom, пройшов випускний для 33 випускників нашої гімназії.
15 черв. 2023

Випускники 2023 року

ВИПУСК ШКОЛЯРІВ ОСНОВ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ
12 черв. 2023