1 черв. 2023

Міжнародний день захисту дітей

1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.
31 трав. 2023

Проєкт "МРІЯ"

Зустріч із співробітниками Департаменту кіберполіції та обговоренння проєкту "МРІЯ"
31 трав. 2023

Вітаємо Єгора Вишневського, учня 4-Г класу

Єгор Вишневський, учень 4-Г класу Харківської гімназії № 34, став переможцем відкритого регіонального чемпіонату "Козацький двобій" з кікбоксингу (вікова категорія 10-12 років, вага - 35 кг), що відбувся 27 травня в м. Полтаві.
30 трав. 2023

Онлайн-лекція для учнів та педагогів "Безпечність покупок в інтернеті"

30 травня для учнів 10-11 класів фахівці Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Держпродслужби у Харківській області провели онлайн - лекцію для учнів та педагогів "Безпечність покупок в інтернеті". Захід спрямований на підвищення рівня поінформованості населення про права споживачів та механізми їх захисту.
28 трав. 2023

Про проведення першої конференції Innovating Education для освітян, які активно впроваджують цифрові технології в освітні практики

3 червня 2023 року відбудеться перша конференція Innovating Education для освітян, які активно впроваджують цифрові технології в освітні практики. Тема цьогорічної конференції — «Взаємодія держави та ІТ-бізнесу».

Навчання з мінної безпеки

Протягом травня 2023 року міжнародною організацією Handicap International «HI» («Людяність та інклюзія») для учнів 1-8 класів проводилися навчання з мінної безпеки
25 трав. 2023

Зустріч у рамках проєкту ""Шкільний офіцер поліції

Сьогодні учні 7-А класу у форматі онлайн зустрілися зі шкільним офіцером поліції Євгеном Ведмедерею.
25 трав. 2023

Семінар "Створення компетенцій в електронному журналі"

25 травня в Пункті Незламності гімназії №34 проведено практичний семінар "Створення компетенцій в електронному журналі HUMAN для класів НУШ
18 трав. 2023

18 травня - День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

18 трав. 2023

День вишиванки!

Одягнена вишиванка 18 травня стане символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ. День вишиванки – подія, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню.