11 груд. 2018

Вистава "Ніч перед Різдвом"

Учні 5-х класів відвідали новорічну виставу "Ніч перед Різдвом"
9 груд. 2018

Екскурсія на фабрику ялинкових іграшок

Учні 5-го і 4-х класів відвідали екскурсія ялинковиї іграшок. Кожен учень мав змогу розмалювати іграшку власноруч і отримав заряд новогоднього настрою.
7 груд. 2018

Осінній бал

7 грудня відбувся "Осінній бал" для учнів 10-х і 11-го класів. На балу, зазвичай, особлива аура - чекання чогось надзвичайного, дивовижного. Учні продемонстрували всі свої таланти і подарували величезну насолоду глядачам. Так тримати!
6 груд. 2018

Посвята в гімназисти

6 грудня відбулася урочиста подія для учнів 5-х класів -"Посвята в гімназисти". Бажаємо учням гідно пронести це горде звання до закінчення гімназії!
5 груд. 2018

НАРАДА-ТРЕНІНГ ДЛЯ ДИРЕКТОРІВ ОСНОВ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ

5 грудня 2018 року на базі Харківської гімназії № 34 відбулася нарада-тренінг для директорів Основ'янського району за темою "Розгортання пункту безпечного розміщення евакуйованого населення". У роботі тренінгу взяли участь члени районної тимчасової евакуаційної комісії на чолі з заступником голови Адміністрації району Небрат В.О.
4 груд. 2018

Нарада-тренінг для директорів Основ‘янського району

5 грудня 2018 року відбудеться нарада-тренінг для директорів Основ‘янського району за темою «Розгортання пункту безпечного розміщення евакуйованого населения»
3 груд. 2018

Питна вода

В школі з’явився кран з питною водою!
29 лист. 2018

Екскурсії до музею Бойової і Трудової Слави

Сьогодні, 29 листопада, в музеї Бойової і Трудової Слави гімназії пройшли екскурсії для 1-х класів
28 лист. 2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою збірну командц дівчат 7-х класів, яка посіла І місце на районних змаганнях з гандболу!
24 лист. 2018

День відкритих дверей у Харківськомуальному економічному університеті імені Семена Кузнеця.

Сьогодні 24.11.2018 учні 11-А класу відвідали день відкритих дверей у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця. Ознайомились з факультетами Міжнародних економічних відносин та Фінансовим факультетом, їх спеціальностями, особливістю та умовами вступу.