12 жовт. 2018

Відкритий захід у ХНУВС

12.10.2018, учні 11-А класу були присутніми на відкритому заході у ХНУВС, де проходила урочиста присяга курсантів
10 жовт. 2018

видбірковий турнір шкільного Чеміионату м. Харкова гри "Що? Де? Коли?".

10.10.2018 року на базі нашої гимназії выдбувся видбірковий турнір шкільного Чеміионату м. Харкова гри "Що? Де? Коли?". Витаємо команди нашої гимназії молодшу групу ( учні 9- а та 9- б) та старшую групу ( учні 10-а та 11- а) які посіли другі місця. Молодці!
9 жовт. 2018

Святковий концерт

9 жовтня відбувся святковий концет до Дня вчителя!
8 жовт. 2018

Звітно-виборча конференція районної организації шкільного самоврядування Авангард

08.10.2018 року на базі ЗОШ № 120 відбулася звітно-виборча конференція районної организації шкільного самоврядування Авангард.
5 жовт. 2018

СВЯТО ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

У ВСІХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ. ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРИВІТАЛИ ГОЛОВА АДМІНІСТРАЦІЇ ОСНОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ, ДЕПУТАТ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ГОЛОВЧАНСЬКА Г. А., НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ДЕНИСЕНКО А.П. ТА ВИСЛОВИЛИ ЩИРУ ВДЯЧНІСТЬ ЗА ТВОРЧУ, САМОВІДДАНУ ТА ПОДВИЖНИЦЬКУ ПРАЦЮ, ВІДПОВІДАЛЬНЕ СТАВЛЕННЯ ДО СВОГО ПОКЛИКАННЯ, ПЕДАГОГІЧНУ МАЙСТЕРНІСТЬ І БЕЗКОРИСЛИВЕ ДОБРО, ЯКІ ПОВСЯКЧАС ВИ ДАРУЄТЕ СВОЇМ ВИХОВАНЦЯМ.
25 вер. 2018

Відкриття меморіальної дошки

Захід, присвячений встановленню меморіальноі дошки воінам-інтернаціоналістам, учням гімназіі, які загинули в Афганістані ,та нагороджені орденом Червоноі Зірки посмертно Золочевському Олексію та Макарову Валерію
19 вер. 2018