24 бер. 2018

Участь у конкурсі проектів "Харків очима небайдужих дітей"

Учні 3-6 класів нашої гімназії беруть участь у конкурсі проектів "Харків очима небайдужих дітей"
23 бер. 2018

ОСТАННІ НОВИНИ ПРО ЗНО-2018

Останні новини про ЗНО-2018
17 бер. 2018

Благодійна акція "Від дітей Основ'янського раойну дітям Красногорівки"

Учора, 16.03.2018 року, на базі школи №53 у рамках благодійної акції "Від дітей Основ'янського раойну дітям Красногорівки" відбулася передача зібраних сумішів для малюків, ліків, які були зібрані учнями нашого району для дітей Красногорівки. Дякуємо всім, хто долучився до акції.
14 бер. 2018

Реєстрація на ЗНО завершується 19 березня

19 березня завершується реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року. Для успішної реєстрації для участі у ЗНО, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних майбутні учасники ЗНО зможуть до 2 квітня 2018 року. Внести зміни до реєстраційних даних можна за допомогою спеціального сервісу, який доступний на сайті УЦОЯО.
7 бер. 2018

Привітання з 8 Березня жінок Східного територіального управління НГУ

07.03.2018 року учні 3-б та 2-а класів разом зі своїми керівниками: Сухенко Т.П.. класоводом 3-Б, Кретовою О.В., керівником танцювального гуртка, привітали невеликим святковим концертом жіноцтво Східного територіального управління НГУ. Діти отримали солодкі подарунки від керівництва Національної академії Національної гвардії України.
6 бер. 2018

Конкурс «Учень року – 2018» визначає півфіналістів

5 березня 2018 року на базі Науково-методичного педагогічного центру було проведено черговий етап конкурсу «Учень року – 2018». Кращі учні закладів освіти міста, які виборюють титул переможця у номінаціях «Інтелектуал року», «Лідер року», «Творча особистість року», «Спортсмен року» взяли участь у ІІ етапі конкурсу – тестуванні щодо виявлення рівня знань згідно із заявленою номінацією. Учнів та педагогів, які прийшли вболівати за своїх вихованців, привітала Директор Департаменту освіти Ольга Іванівна Деменко, яка зазначила, що усі учасники конкурсу «Учень року – 2018», незалежно від його остаточних результатів, уже є гордістю і золотим фондом освіти Харкова. За підсумками двох етапів (конкурсу портфоліо та тестування), будуть визначені претенденти на участь у ІІІ етапі (інтелектуальному турнірі), який відбудеться 16 березня на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 151. Бажаємо успіху учениці 10-А класу Шершень Вікторії, яка представляє нашу гімназію та наш район у номінації "Творча особистість"!
6 бер. 2018

Портал харків'янина

2 березня 2018 року на базі Харьковского национального університету міського господарства ім. О.М.Бекетова відбулася презентація унікального проекту «Портал харків'янина». Співробітник Департаменту в справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради, проектний менеджер порталу «Харків’янин» та міської цільової суспільної програми «Суспільний бюджет (бюджет участі Харкова)» Андрій Джміль презентував міську інтернет платформу «Портал харків'янина». На заході були присутні члени Молодіжної ради при Харківському міському голові, активісти Харківської міської організації учнівського самоврядування.
2 бер. 2018

Про призупинення освітнього процесу в гімназії.

Відповідно до наказу Управління освіти адміністрації Основ'янського району від 02.03.2018 №67 "Про призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої і позашкільної освіти Основ’янського району м. Харкова" освітній процес в гімназії призупинено з 03.03.2018 по 07.03.2018. З метою надолуження навчального матеріалу домашні завдання розміщено на сайті гімназії в розділі "Навчальний процес"
2 бер. 2018

Нагородження переможців районного етапу міського конкурсу "Учень року-2018"

Сьогодні, 02.03.2018, на базі ХЗОШ №120 відбулося нагородження переможців районного етапу міського конкурсу "Учень року-2018". На святі були присутні почесні гості: голова адміністрації Основ'янського раойну Головчанська Г.О., депутати міської та обласної рад. Вітаємо ученицю 10-А класу Шершень Вікторію, яка посіла І місце у номінації "Творча особистість". Бажаємо їй успіху в міському етапі.
28 лют. 2018

Екскурсія на підприємство "Лісова казка"

28.02.2018 року учні 1-Б та 2-х класів здійснили цікаву еускурсію на підприємство "Лісова казка"