6 бер. 2018

Конкурс «Учень року – 2018» визначає півфіналістів

5 березня 2018 року на базі Науково-методичного педагогічного центру було проведено черговий етап конкурсу «Учень року – 2018». Кращі учні закладів освіти міста, які виборюють титул переможця у номінаціях «Інтелектуал року», «Лідер року», «Творча особистість року», «Спортсмен року» взяли участь у ІІ етапі конкурсу – тестуванні щодо виявлення рівня знань згідно із заявленою номінацією. Учнів та педагогів, які прийшли вболівати за своїх вихованців, привітала Директор Департаменту освіти Ольга Іванівна Деменко, яка зазначила, що усі учасники конкурсу «Учень року – 2018», незалежно від його остаточних результатів, уже є гордістю і золотим фондом освіти Харкова. За підсумками двох етапів (конкурсу портфоліо та тестування), будуть визначені претенденти на участь у ІІІ етапі (інтелектуальному турнірі), який відбудеться 16 березня на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 151. Бажаємо успіху учениці 10-А класу Шершень Вікторії, яка представляє нашу гімназію та наш район у номінації "Творча особистість"!
6 бер. 2018

Портал харків'янина

2 березня 2018 року на базі Харьковского национального університету міського господарства ім. О.М.Бекетова відбулася презентація унікального проекту «Портал харків'янина». Співробітник Департаменту в справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради, проектний менеджер порталу «Харків’янин» та міської цільової суспільної програми «Суспільний бюджет (бюджет участі Харкова)» Андрій Джміль презентував міську інтернет платформу «Портал харків'янина». На заході були присутні члени Молодіжної ради при Харківському міському голові, активісти Харківської міської організації учнівського самоврядування.
2 бер. 2018

Про призупинення освітнього процесу в гімназії.

Відповідно до наказу Управління освіти адміністрації Основ'янського району від 02.03.2018 №67 "Про призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої і позашкільної освіти Основ’янського району м. Харкова" освітній процес в гімназії призупинено з 03.03.2018 по 07.03.2018. З метою надолуження навчального матеріалу домашні завдання розміщено на сайті гімназії в розділі "Навчальний процес"
2 бер. 2018

Нагородження переможців районного етапу міського конкурсу "Учень року-2018"

Сьогодні, 02.03.2018, на базі ХЗОШ №120 відбулося нагородження переможців районного етапу міського конкурсу "Учень року-2018". На святі були присутні почесні гості: голова адміністрації Основ'янського раойну Головчанська Г.О., депутати міської та обласної рад. Вітаємо ученицю 10-А класу Шершень Вікторію, яка посіла І місце у номінації "Творча особистість". Бажаємо їй успіху в міському етапі.
28 лют. 2018

Екскурсія на підприємство "Лісова казка"

28.02.2018 року учні 1-Б та 2-х класів здійснили цікаву еускурсію на підприємство "Лісова казка"
23 лют. 2018

Зустріч учнів 7-в класу з представниками патрульної поліції м. Харкова.

23.02.2018 року в рамках місячника правової освіти учні 7-В класу зустрілися з представниками патрульної поліції м. Харкова.
22 лют. 2018

Виставка патріотичних поробок "Борітеся-поборете!"

У рамках місячника національно-патріотичного виховання учні 1-4 класів виробили та влаштували виставку патріотичних поробок"Борітеся-поборете!"
20 лют. 2018

20 лютого - День вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні.

Сьогодні, 20.02.2018 року, у День вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні, в гімназії перші уроки розпочалися з хвилини мовчання.
19 лют. 2018

День відкритих дверей у Харківському інституті танкових військ.

З метою національно-патріотичного вихованння молодого покоління,профорієнтаційної роботи, ознайомлення учнів зі структурою танкових військ учні 10-11 клсів гімназії разом з учителем предмету "Захист Вітчизни" відвідали День відкритих дверей у Харківському інституті танкових військ.
16 лют. 2018

Проводжаємо зиму, зустрічаємо весну!

Сьогодні учні та вчителі гімназії разом з почесними гостями Головчанською А.О., головою адміністрації Основ'янського району, депутатом Харківської міської ради, Мацаком О.І., депутатом Харківської обласної ради, проводжали забавами та піснями зиму та закликали весну. Гості свята подарували вчителям гімназії каравай.