22 січ. 2018

День Соборності України!

22 Січня-День Соборності України!
20 січ. 2018

МОН представило концепцію розвитку громадянської освіти

Міністерством освіти і науки оприлюднена та запропонована для громадського обговорення Концепція розвитку громадянської освіти в Україні. Автори концепції наголошують, що метою громадянської освіти є формування і розвиток у громадян України громадянських компетентностей, спрямованих на утвердження і захист державності та демократії, здатності відстоювати свої права, відповідально ставитися до громадянських обов'язків, брати відповідальність за власне життя, життя своєї громади та суспільства. Пропозиції можна надсилати до 5 лютого на електронні адреси Міністерства освіти і науки України: [email protected] та [email protected]
19 січ. 2018

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання

З 6 лютого 2018 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. 19 березня 2018 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 2 квітня 2018 року. Програма реєстрації буде розміщена на веб-сайті УЦОЯО testportal.gov.ua. Зареєструватися на ЗНО-2018 може особа, яка вже має повну загальну середню освіту або здобуде її у поточному навчальному році.
15 січ. 2018

Громадське обговорення переліку деяких категорій осіб з особливими освітніми потребами

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Переліку деяких категорій осіб з особливими освітніми потребами». Проект акта «Про затвердження Переліку деяких категорій осіб з особливими освітніми потребами» розроблено з метою приведення у відповідність до п. 20 статті 1 Закону України «Про освіту». Проект розроблено для забезпечення права громадян, які потребують додаткової підтримки під час освітнього процесу, на здобуття повної загальної середньої освіти. Пропозиції та зауваження до проекту акта просимо надсилати до 08 лютого 2018 року на електронну адресу: [email protected] (за матеріалами сайту https://mon.gov.ua)
12 січ. 2018

Мандрівка Західною Україною!

У період зимових канікул учні нашої гімназії разом із вчителями мандрували Західною Україною!
10 січ. 2018

Новорічна вистава про пригоди Кота у чоботях!

Учні 1-Б, 1-В та 3-В класів із задоволенням переглянули новорічну виставу про пригоди Кота у чоботях!
7 січ. 2018

З Різдвом Христовим!

31 груд. 2017

З Новим 2018 роком!

Вітаємо з Новим роком! Бажаємо, щоб наступний рік приніс вам стільки радості, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував вам усмішку і частинку добра. Нехай все, що ви планували, обов’язково збудеться все, що хотіли почати, — почнеться, а що хотіли закінчити — закінчиться. Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до оточуючих нас людей, а світ відкриє нам нові двері. Колектив гімназії №34
30 груд. 2017

Відкриття районної новорічної ялинки!

Сьогодні 72 учні пільгових категорій побували на відкритті районної новорічної ялинки та отримали від Голови адміністрації нашого району Головчанської А.О.солодкі подарунки.
29 груд. 2017

Відвідування новорічного шоу учнями 1-4 класів у Харківському дельфінарії

Сьогодні учні 1-4 класів разом зі своїми класоводами відвідали новорічну виставу в Харківському дельфінарії.