30 лист. 2017

Виховний захід "З любов'ю до книги!"

Сьогодні завідувач шкільною бібліотекою Шевченко Н.О. разом з учнями 7-А та 10-А класу провела виховний захід "З любов'ю до книги" для учнів 4-х класів.
29 лист. 2017

Екскурсія учнів 3-х класів до м. Валок!

Сьогодні учні 3-х класів разом зі своїми класоводами здійснили екскурсію до Валок, де відвідали Краєзнавчий музей, Школу мистецтв та майстер-клас з приготування вареників, які потім із задоволенням з'їли. Повернулися втомлені, але задоволені.
23 лист. 2017

Виховна година до роковин пам'яті жертв Голодомору

Незабудька-символ пам'яті жертв Голодомору.
21 лист. 2017

День Гідності та Свободи!

21 листопада-День Гідності та Свободи.
18 лист. 2017

Тест ЗНО з іноземних мов міститиме завдання різних рівнів складності

На реєстрації в Міністерстві юстиції України перебуває наказ Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 31 липня 2017 року № 1103». Цим наказом передбачено використання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році навчальних досягнень з англійської, іспанської, німецької, французької мов предметних тестів, які міститимуть завдання двох рівнів складності: академічного та профільного, а не рівня В1 та рівня В2, як передбачалося раніше.
11 лист. 2017

"Посвята в гімназисти!"

10.11.2017 року в гімназії пройшов традиційний захід для учнів 5 класів "Посвята в гімназисти". Шкільна родина поповнилася 64 гімназистами. Вітаємо їх!
9 лист. 2017

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Сьогодні, у День української мови та писемності, учні 9,10 класів, учителі гімназії приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
9 лист. 2017

До Дня української мови та писемності. Філолог-ерудит

Сьогодні учні 5-7 класів узяли участь у міському конкурсі "Філолог-ерудит", який традиційно проходить у День української мови та писемності.
6 лист. 2017

«Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном-2017»

Виставкова фірма АДТ запрошує учнів 9 - 11 класів та їх батьків відвідати дванадцяту міжнародну спеціалізовану виставку «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном-2017», яка відбудеться за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради 9 - 11 листопада 2017 р. у приміщенні Палацу спорту (станція метро «Палац спорту»). Режим роботи - 9 і 10 листопада з 10.00 до 17.00, 11 листопада – з 10.00 до 14.00. Урочисте відкриття – 9 листопада об 11.00. Вхід вільний.
1 лист. 2017

Екскурсія учнів 2-х класів!

Сьогодні учні 2-х класів побували на екскурсії у Військовому Інституті танкових військ Національного технічного університету "ХПІ".