7 лист. 2023

Зустріч учнів 2-В класу в рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції""

Сьогодні учні 2-В класу зустрілися зі шкільним офіцером поліції Максимом Петуховим. Головним питанням розмови були правила дорожнього руху!
7 лист. 2023

Вітаємо з перемогою у мультидисциплінарному турнірі «Харківське троєборство»

Раді вітати учениць 11-Б класу Харківського ліцею №34 Ілону Барчан, Анастасію Шимко та Ксенію Іоніну (команда «Сузір’я»), які посіли ІІ місце у мультидисциплінарному турнірі «Харківське троєборство», що проходив на базі національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
1 лист. 2023

Комунікативний тренінг для підлітків

Учні 7 класів узяли участь у комунікативному тренінгу для підлітків, який проводив Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» іна платформі Zoom.
27 жовт. 2023

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

27 жовтня 2023 року до Дня української писемності та мови розпочався ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Церемонію відкриття у прямому ефірі на YouTube-каналі МОН переглядали учні та педагоги ліцею.
27 жовт. 2023

Всеукраїнський диктант єдності

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності започаткувала команда Українського Радіо у 2000 році задля єднання навколо мови. Відтоді він проводиться щороку і вже став найбільшим україномовним флешмобом, який об’єднує українців та знавців української мови по всьому світу. У цому році його провели 27.10. 2023 року- в День української писемності. Долучилися до нього учні та педагоги ліцею.
20 жовт. 2023

Захід для дітей та молоді «НеЛекції».

Учні ліцею побували на заході для дітей та молоді "НеЛекції", які проводилися громадською організацією «ЮМАЙНД» спільно з Олександром Педаном.«НеЛекції» – це інтерактивний освітній формат, покликаний доносити українській молоді інформацію з тем, які стали ще актуальнішими під час повномасштабної війни. Інтерактивний квіз, розроблений за темами «НеЛекції», у легкому й веселому форматі допомагає учасникам закріпити здобуті знання.
16 жовт. 2023

16.10 "Всесвітній день здорового харчування"

Мета Всесвітнього дня здорового харчування – залучення уваги громадськості до проблем харчування в сучасному суспільстві. Відзначається «Всесвітній день здорового харчування » щорічно 16 жовтня.
13 жовт. 2023

Зустріч зі шкільним офіцером поліції.

Сьогодні учні 7-А класу в рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції" зустрілися зі шкільним офіцером Максимом Петуховим та старшим інспектором ювенальної превенції Мартою Масленко. Під час розмови центральним питанням було попередження булінгу та кібербулінгу.
10 жовт. 2023

Всесвітній день ментального здоров'я

У Всесвітній день ментального здоров’я (10 жовтня) важливо чесно відповісти собі на питання: «Ти як?», поставити його друзям, близьким, а нам, учителям, запитати у наших учнів. Тому, Інна Хоміч, психологиня Харківського ліцею №34 провела уроки ментального здоров’я, адже розуміє, що дітей не можна залишати наодинці з їхніми проблемами, потрібна дати їм можливість висловитися, не тримати в собі негативні емоції та страхи.
6 жовт. 2023

Всеукраїнський урок єдності

Учні 5-11 класів ліцею долучилися до Всеукраїнського уроку єдності, який був присвячений протидії дезінформації та маніпуляціям.