10 січ. 2018

Новорічна вистава про пригоди Кота у чоботях!

Учні 1-Б, 1-В та 3-В класів із задоволенням переглянули новорічну виставу про пригоди Кота у чоботях!
7 січ. 2018

З Різдвом Христовим!

31 груд. 2017

З Новим 2018 роком!

Вітаємо з Новим роком! Бажаємо, щоб наступний рік приніс вам стільки радості, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував вам усмішку і частинку добра. Нехай все, що ви планували, обов’язково збудеться все, що хотіли почати, — почнеться, а що хотіли закінчити — закінчиться. Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до оточуючих нас людей, а світ відкриє нам нові двері. Колектив гімназії №34
30 груд. 2017

Відкриття районної новорічної ялинки!

Сьогодні 72 учні пільгових категорій побували на відкритті районної новорічної ялинки та отримали від Голови адміністрації нашого району Головчанської А.О.солодкі подарунки.
29 груд. 2017

Відвідування новорічного шоу учнями 1-4 класів у Харківському дельфінарії

Сьогодні учні 1-4 класів разом зі своїми класоводами відвідали новорічну виставу в Харківському дельфінарії.
28 груд. 2017

Перегляд вистави "Русалонька" учнями початкової школи!

Сьогодні учні початкової школи відвідали ХНАТОБ, де із великим задоволенням переглянули виставу "Русалонька", яка проходить під патронатом Харківського міського голови. Після вистави всі учні отримали розмальовки "Подорож Харковом".
27 груд. 2017

Вручення солодких подарунків учням 1-4 класів від Харківського міського голови та Новорічний мюзикл "Сон у Новорічну ніч"

Сьогодні учні 6-А, 7-А та 11-А класів разом зі своїми вчителями: Азаровою Т.С., Мазною Т.В., Кретовою О.В. подарували учням 1-6 класів яскравий казковий мюзикл "Сон у Новорічну ніч". Після вистави директор гімназії від імені Харківського міського голови привітала учнів 1-4 класів з Новим роком і вручила їм солодкі подарунки.
26 груд. 2017

Вистава для учнів пільгового контингенту в ХНАТОБі.

Сьогодні, 26.12.2017 року, 40 учнів пільгового контингенту нашої гімназії відвідали новорічну виставу "Русалонька" у ХНАТОБі, яка проходить під патронатом Харківського міського голови. Після вистави діти отримали солодкі подарунки та розмальовки.
22 груд. 2017

Фінал районного етапу Шкільної Баскетбольної ліги!

Сьогодні в спортивному залі гімназії пройшли фінальні змагання районного етапу Шкільної баскетбольної ліги. Вітаємо команду дівчат нашої гімназії (старша група), яка посіла ІІІ місце, і команду хлопців (старша група), яка посіла ІІ місце у цих змаганнях
16 груд. 2017

День відкритих дверей у ХНУВС!

Сьогодні учні 9-11 класів побували на Дні відкритих дверей у Харківському національному університеті внутрішніх справ, де їх гостинно зустрічали. Узяли участь у спортивних змаганнях, в яких перемогли і були нагороджені смачними пирогами.