25 жовт. 2017

Проводимо канікули з користю!

Сьогодні учні 6-Б та 6-В класів відвідали ботанічний сад при ХНУ ім. В.Н. Каразіна та дізналися багато нового про екзотичні рослини.
25 жовт. 2017

Реєстрація на пробне ЗНО стартує 9 січня

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 09 і триватиме до 31 січня 2018 року. Про це йдеться у наказі Українського центру оцінювання якості освіти. Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури (24 березня), а також у одному із запропонованих предметів за вибором (31 березня): історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мов.
23 жовт. 2017

Маленькі гості нашої гімназії!

Сьогодні до гімназії завітали вихованці старших груп ДНЗ №96 та ДНЗ №13. Із зацікавленістю вони пройшли кабінетами, спортивним та актовим залами гімназії, посиділи за партами, поспілкувалися з учителями.
20 жовт. 2017

Отримання стипендії народного депутата України Анатолія Денисенка!

Сьогодні, 20.10.2017 року, на базі ХГ №12 відбувалося святковий захід-вручення іменних стипендій народного депутата України Анатолія Денисенка. Від нашої гімназії стипендію у 2017/2018 навчальному році отримає учениця 11-А класу Придатько Софія. Вітаємо.
20 жовт. 2017

Єднаємося з природою!

Сьогодні учні 4-В класу відвідали бал хризонтем, поспілкувалися з пртродою в екопарку Фельдмана. Повернулися до гімназії з незабутніми враженнями.
19 жовт. 2017

Конкурс дитячого малюнку «Живемо разом і змінюємо світ».

У межах заходів молодіжної та культурної програми з нагоди реалізації проекту «Тижні Німеччини в Україні 2017» в м. Харків оголошено конкурс дитячого малюнку «Живемо разом і змінюємо світ».
19 жовт. 2017

Екскурсія учнів 4-х класів!

Сьогодні учні 4-х класів відвідали Музей Голокосту, кінологічний центр МВС та Дендропарк Аграрного університету.
19 жовт. 2017

Продовжуємо прибирати шкільну територію!

Сьогодні учні 3, 5-9 класів прибирали шкільну територію.
18 жовт. 2017

Виставка осінніх поробок!

На четвертому поверсі гімназії проходить виставка поробок учнів 1-4 класів "Осінь сіла на подвір'ї". Запрошуємо всіх відвідати виставку.
18 жовт. 2017

Робимо довкілля чистим!

Сьогодні учні 4-х класів вийшли на прибирання шкільної території.