6 бер. 2018

Портал харків'янина

2 березня 2018 року на базі Харьковского национального університету міського господарства ім. О.М.Бекетова відбулася презентація унікального проекту «Портал харків'янина». Співробітник Департаменту в справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради, проектний менеджер порталу «Харків’янин» та міської цільової суспільної програми «Суспільний бюджет (бюджет участі Харкова)» Андрій Джміль презентував міську інтернет платформу «Портал харків'янина». На заході були присутні члени Молодіжної ради при Харківському міському голові, активісти Харківської міської організації учнівського самоврядування.
2 бер. 2018

Про призупинення освітнього процесу в гімназії.

Відповідно до наказу Управління освіти адміністрації Основ'янського району від 02.03.2018 №67 "Про призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої і позашкільної освіти Основ’янського району м. Харкова" освітній процес в гімназії призупинено з 03.03.2018 по 07.03.2018. З метою надолуження навчального матеріалу домашні завдання розміщено на сайті гімназії в розділі "Навчальний процес"
2 бер. 2018

Нагородження переможців районного етапу міського конкурсу "Учень року-2018"

Сьогодні, 02.03.2018, на базі ХЗОШ №120 відбулося нагородження переможців районного етапу міського конкурсу "Учень року-2018". На святі були присутні почесні гості: голова адміністрації Основ'янського раойну Головчанська Г.О., депутати міської та обласної рад. Вітаємо ученицю 10-А класу Шершень Вікторію, яка посіла І місце у номінації "Творча особистість". Бажаємо їй успіху в міському етапі.
28 лют. 2018

Екскурсія на підприємство "Лісова казка"

28.02.2018 року учні 1-Б та 2-х класів здійснили цікаву еускурсію на підприємство "Лісова казка"
23 лют. 2018

Зустріч учнів 7-в класу з представниками патрульної поліції м. Харкова.

23.02.2018 року в рамках місячника правової освіти учні 7-В класу зустрілися з представниками патрульної поліції м. Харкова.
22 лют. 2018

Виставка патріотичних поробок "Борітеся-поборете!"

У рамках місячника національно-патріотичного виховання учні 1-4 класів виробили та влаштували виставку патріотичних поробок"Борітеся-поборете!"
20 лют. 2018

20 лютого - День вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні.

Сьогодні, 20.02.2018 року, у День вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні, в гімназії перші уроки розпочалися з хвилини мовчання.
19 лют. 2018

День відкритих дверей у Харківському інституті танкових військ.

З метою національно-патріотичного вихованння молодого покоління,профорієнтаційної роботи, ознайомлення учнів зі структурою танкових військ учні 10-11 клсів гімназії разом з учителем предмету "Захист Вітчизни" відвідали День відкритих дверей у Харківському інституті танкових військ.
16 лют. 2018

Проводжаємо зиму, зустрічаємо весну!

Сьогодні учні та вчителі гімназії разом з почесними гостями Головчанською А.О., головою адміністрації Основ'янського району, депутатом Харківської міської ради, Мацаком О.І., депутатом Харківської обласної ради, проводжали забавами та піснями зиму та закликали весну. Гості свята подарували вчителям гімназії каравай.
14 лют. 2018

Навчальна програма підготовки тренерів НУШ

Міністерство освіти і науки затвердило Орієнтовну навчальну програму підготовки тренерів для учителів Нової української школи. Про цей йдеться в наказі МОН України ві 05.02.2018 №97 “Про затвердження Орієнтовної навчальної програми підготовки тренерів для навчання педагогічних працівників, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 і 2019/2020 навчальних роках”, опублікованому на сайті Інституту модернізації змісту освіти. Програма складається з 60 годин дистанційного курсу та 60 годин очного навчання, що включає підготовку тренерів у громадських та інших освітніх організаціях.