2 жовт. 2023

Районна акція-привітання до Дня захисників та захисниць України

Працівники Харківського ліцею № 34 долучилися до районної акції-привітання до Дня захисників та захисниць України
1 жовт. 2023

З Днем Захисників та Захисниць України!

З Днем захисників та Захисниць України!
1 жовт. 2023

З Днем працівників освіти!

30 вер. 2023

Всеукраїнський день бібліоткек!

Вітаємо наших бібліотекарів, Ніну Шевченко та Оксану Пильнєву, з професійним святом!
27 вер. 2023

Навчально-тренінгові заняття: "Перша психологічна допомога та особливості її застосування у подоланні кризових ситуацій в освітньому середовищі в сучасних надзвичайних умовах

У ліцеї трвають навчально-тренінгові заняття (офлайн): "Перша психологічна допомога та особливості її застосування у подоланні кризових ситуацій в освітньому середовищі в сучасних надзвичайних умовах" у межах онлайн-програми від Ізраїльської коаліції Травми "Перша психологічна допомога, самодопомога, пом'якшення наслідків професійного вигорання працівників сфери освіти".
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

«Україна-мирна країна. Україна прагне миру»,- саме ці слова звучали в Харківському ліцеї №34 під час онлайн-заходів до Міжнародного дня миру. Мир для нас значить дуже багато: можливість жити повним життям, працювати, навчатися, не боятися за життя своє та своїх близьких. А найбільшим бажанням для юних харків’ян -є бажання сісти за парти, відчути плече товариша, бігати на перервах, безпечно , не лякаючись сигналу «Повітряна тривога», гуляти рідним містом. Тому мир - це найцінніше, що тільки може бути.
18 вер. 2023

Психологічні хвилинки у метрошколі

Інна Хоміч, психологиня ліцею, під час супроводу учнів до ШколиМетро здійснює моніторинг емоційного стану учнів і педагогів та в разі потреби надає першу психологічну допомогу. Протягом уроків фахівець проводить психологічну хвилинку, а на перерві організовує ігри, які розвивають комунікативні навички учнів.
14 вер. 2023

Навчально-тренінгові заняття для педагогічних працівників освіти міста Харкова з надання першої психологічної допомоги в стресових ситуаціях здобувачам освіти

9 вер. 2023

9 вересня-День фізичної культури і спорту України

6 вер. 2023

День читання книг

Книги — наші вірні порадники, вони вчать нас мислити, відкривають нам невідоме. А тому роль книги в житті людини дуже велика: своїй грамотності, освіченості ми зобов’язані книзі. Вона вчить нас бути чесними, працьовитими, любити свій край, поважати людей.