Харківська гімназія №34 Харківської міської ради Харківської області


запам'ятати

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Департамент науки і освіти 

  
 

 
 
<a href=Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської 

ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Міська Освітня мережа Система тестування знань

Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова

Ними пишається гімназія

БАНК ДАНИХ ОБДАРОВАНИХ УЧНІВ ГІМНАЗІЇ

 

 

                                                                                                

 Банк даних "Обдарованість"  Харківської гімназії № 34 Харківської міської ради Харківської області
       Прізвище, ім’я учня По батькові учня Дата народження учня ЗНЗ Клас Дані психодіагностики    Досягнення (за рівнями) Стипендії (рік, назва) Відомості про батьків: Дані про наставників, вчителів Примітка
Районний Міський Обласний Всеукраїнський Міжнородний або СНД Мати: Батько:
ПІБ (повністю) ПІБ (повністю)
1 Аргунова Варвара Олексіївна 16.07.2007 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  3-В творча обдарованість   1 місце у огляді-конкурсі робіт декоративно прикладного  мистецтво серед вихованців гуртка народної творчості «Капітошка»         Аргунова Юлія Сергіївна Аргунов Юрій Олександрович Бултгіна О.Д.., вчитель початкових класів  
2 Гаценко Єлизавета Константинівна 11.10.2007 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  3-В спортивна обдарованість   1 місце в Харьковсскому міському турнірі «Надія »серед жіночих пар за програмою 2-ого ююн. Разряда. 2015 рік         Гаценко Тетяна Михайлівна Гаценко Костянтин Євгенович Бултгіна О.Д.., вчитель початкових класів  
3 Недашковський Юрій Віталійович  20.01.2008 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  3-В спортивна обдарованість   1 місце на турнірі по кіокушин карате(кутите)               Недашковська Юлія Іванівна Надашковський Віталій Валерійович Бултгіна О.Д.., вчитель початкових класів  
4 Целуйко Нкіта  Євгенійович 25.05.2007 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  3-В спортивна обдарованість   за 1 місце на дистанції 25 метрів результат 25,77 серед навчаючих ся 2007 року народження.         Целуйко Інна Михайлівна Целуйко Євген Олександрович Бултгіна О.Д.., вчитель початкових класів  
5 Кузьменок Марія Олександрівна 18.06.2007 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  4-А академічна,  обдарованість Похвальний лист           Сизранцева Юлія Генадіївна Кузьменок Олександр Євгенович Фурс Г.О., вчитель початкових класів  
6 Асланов Тахір  Ельхан огли 28.09.2007 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  4-Б спортивна обдарованість   Диплом за 1 місце у відкритому чемпіонаті Харківської області з Кемпо-Карате, Диплом за 2 місце у відкритому чемпіонаті з Кемпо-Карате та Кобудо   2 місце на Чемпіонаті Полтавської області з Кіокушин Карате     Асланова Ульвія Тахір киз   Охріменко Н.О.,вчитель початкових класів  
7 Шиленко Анастасія Ігорівна 10.10.2006 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  4-Б академічна,  обдарованість Похвальний лист           Коломієць Світлана Василівна   Охріменко Н.О.,вчитель початкових класів  
8 Льхольт Марія Євгеніївна 06.12.2006 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  4-Б академічна,  обдарованість Похвальний лист           Лихольот Марина Анатоліївна Лихольот Євгеній Володимирович Вчителі-предметники ХГ №34  
9 Рождествінська Таісія Станіславівна 20.01.2007 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  4-Б академічна,  обдарованість Похвальний лист           Рождественська Альона Володимирівна   Вчителі-предметники ХГ №34  
10 Губахіна Вікторія Максимівна 12.04.2007 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  4-Б академічна,  обдарованість Похвальний лист           Губахіна Ірина Миколаївна Губахін Максим Сергійович Вчителі-предметники ХГ №34  
11 Золотарьов Максим Євгенійович 13.11.2006 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  4-В академічна,  обдарованість Похвальний лист           Мельнтк Інна Миколаївна Золотарьов Євген Олександрович Бризгалова Л.О., вчитель початкових класів  
12 Анжієнко Світлана Олексіївна 05.07.2007 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  4-В академічна,  обдарованість Похвальний лист           Ажієнко Наталія Миколаївна Ажієнко Олексій Володимирович Бризгалова Л.О., вчитель початкових класів  
13 Кушнір Анна Сергіївна 07.08.2007 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  4-В академічна,  обдарованість Похвальний лист           Кушнір Олена Олександрінва Кушнір Сергій Олександрович Бризгалова Л.О., вчитель початкових класів  
14 Кошаренко Іван  Миколайович 19.04.2005 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  5-Б творча обдарованість   Сертифікат Бронзова медаль п'ятих Дельфійських ігор Слобожанщини,2015   Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Барви Полтави",ІІІ місце,2016 Харківський благодійний міжнародний конкурс "Країна мрій",І місце,2016   Кошаренко  Людмила Станіславівна Кошаренко  Лмикола Іванович Плющенко М.Ю., викладач музики  
15 Антоненко Юлія Олексіївна 29.08.2006 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  5-Б академічна,  обдарованість Похвальний лист           Антоненко Галина Михайлівна Антоненко Олексій Семенович Вчителі-предметники ХГ №34  
16 Бесчеревних Софія Павлівна 15.102006 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  5-Б академічна,  обдарованість Похвальний лист           Бесчеревних Тетяна Валеріївна Бесчеревних Павло Сергійович Вчителі-предметники ХГ №34  
17 Бойко Дмитро Леонідович 13.10.2006 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  5-Б академічна,  обдарованість Похвальний лист           Шувалова Тетяна Петрівна   Вчителі-предметники ХГ №34  
18 Хомякова Альона Олегівна 12.11.2005 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  6-А академічна,  обдарованість Похвальний лист           Хомякова Ірина Вікторівна   Вчителі-предметники ХГ №34  
19 Данканіч Наталія Юріївна 08.12.2004 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  6-А академічна,  обдарованість Похвальний лист           Данканич Ольга Сергівна Данканич Юрій Федорович Вчителі-предметники ХГ №34  
20 Дацок Євгенія Олегівна 29.07.2005 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  6-А академічна,  обдарованість Похвальний лист           Дацок Лілія Янівна Дацок Олег Михайлович Вчителі-предметники ХГ №34  
21 Череповський Ігор Вадимович 27.11.2004 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  6-А академічна,  обдарованість Похвальний лист           Чероповська Вікторія Миколаївна Череповський Вадим Миколайович Вчителі-предметники ХГ №34  
22 Цапенко Аліна  Валеріївна 14.08.2005 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  6-А творча обдарованість       Всеукраїнський сільський фестиваль-конкурс "Боромля - 2016",І місце,Всеукраїнський  фестиваль-конкурс "Золотий перетин Львова - 2015",І місце Міжнородний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв "Зірковий олімп",І місце   Цапенко Ольга Максимівна Цапенко Валерій Миколайович Балабай А.О.,  викладач музики  
23 Сарафанов Дмитро Захарович 21.09.2005 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  6-А творча обдарованість     Срібний дебют у відкритому вакальному онкурсі «Вінок Слобожаншини-2016»       Сарафанова Марина Володимирівна   Балабай А.О.,  викладач музики  
24 Карабський Владислав  Артемович 04.03.2003 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  7-Б академічна,  творча обдарованість Похвальний лист Сертифікат Бронзова медаль п'ятих Дельфійських ігор Слобожанщини,2015 Обдасний конкурс виконавців на народних інструментах, І місце, 2016, Обласна олімпіада з сольфеджіо, ІІ місце, 2016 Всеукраїнський колнкурс виконавців на народних інструментах, І місце, м.Київ,2016, Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Талановита молодь України",І місце,2016     Карабська Вікторія Олександрівна  Карабський Артем Іванович Плющенко М.Ю., викладач музики  
25 Мальцева Уляна Володимирівна 24.03.2001 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  7-Б академічна обдарованість Похвальний лист, I місце в районному етапі  олімпіади з математики, 2015, І місце у районному етапі конкурсу творчих робіт з української літератури ім. Т.Г.Шевченка,2016           Мальцева Лариса Вікторівна  Мальцева Володимир Халіна К.Є., вчитель математики,Таран І.Ю., вчитель укр.мови та літератури  
26 Кулдошин Євген  Ілліч 03.06.2003 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  8-А спортивна обдарованість   Диплом по делам семьи, молод'жи и спорта Харьковского городского совета за активное участие в 3-й спортивной ярморке "Харьков - спортивная столица" Чемпіонат Харківської області по Кемпо-Карате, I місце, Кубок Харківської області з "Козацького двобою",I місце,2015 Чемпіонат України з кікбоксингуз Кемпо та Кобудо, I місце,2015     Кулдошина Олена Олександрівна  Кулдошин Ілля Сергійович Сушинський Б.Є., тренер  
27 Алтухова Світлана Петрівна 05.06.2003 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  8-Б академічна обдарованість Похвальний лист Переможець конкурсу "Найкращий читач року" м.Харків,2016 Учасник обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія-2016"(Найкращий читач України) Диплом найкращого читача України 2016 "Форум видавців у Львові"     Алтухова Ганна Вікторівна  Субботін  Петро Сергійович Хоменко Н.В., вчитель укр.мови та літератури, Шевченко Н.О., бібліотекар  
28 Хуснулін Данило  Русланович 06.02.2002 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  9-А творча обдарованість   Дипломант міського конкурсу талантів «ДС-фактор»,дипломант XI міського фестивалю естрадної пісні «Я буду зіркою», лауреат міського конкурсу «Пасхальна радість», 2012 Диплом у VIII відкритому фестивалі світової музики       Хуснуліна Світлана Сергіївна Хуснулін Руслан Марсельович Муратова К.А.  
29 Худик Василиса  Геннадіївна 03.01.2002 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  9-Б академічна обдарованість Похвальний лист, III місце в районному етапі  олімпіади з математики,II місце в районному етапі  олімпіади з географії,I місце в районному етапі  олімпіади зфранцузької мови, 2016.  III місце в міському етапі  олімпіади з математики,2016         Кукса Світлана Володимирівна  Худик Геннадій Сергійович Краснікова О.Ю, вчитель математики, Шуляк Ю.О., вчитель франц.мови  
30 Колеснікова Єлизавета Олексіївна 03.06.2001 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  10-А академічна обдарованість Свідоцтво з відзнакою,II місце в районному етапі  олімпіади з математики,2013,II місце на I етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукового-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України,2015,І мсце в районному етапі ТЮФ, ІІ місце в районному етапі ТЮВіР,2016 II  місце на II(районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. Диплом  II ступеня за II місце у районному конкурсі учнівських творів «Мвй родовід».     Сертифікат "Левеня", відмінний результат   Колеснікова Вікторія Вікторівна Колєсніков Олексій Володимирович Халіна К.Є., вчитель фізики, Курило Д.В., вчитель нім.мови, Маслова І.В., вчитель укр. мови та літератури  
31 Кзьменок Тетяна Олександрівна 20.06.2001 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  10-А академічна обдарованість Свідоцтво з відзнакою, I місце в районному етапі  олімпіади з укр. оови та літератури, I місце в районному етапі Міського конкурсу знавців укр. Мови,2015, IІ місце в районному етапі  олімпіади з укр. оови та літератури, 2016           Сизранцева Юлія Генадіївна Кузьменок Олександр Євгенович Хоменко Н.В., вчитель укр.мови та літератури,  Маслова І.В.,вчитель укр.мови та літератури,   
32 Фоміна Ілона  Русланівна 01.09.2001 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  10-А спортивна, академічна обдарованість Свідоцтво з відзнакою Відкрите змагання зі спортивних танців "Весняний бал", I місце         Фоміна Оксана Андріївна Фомін Руслан Олександрович Соколик Л.В.  
33 Придатько Софія  Максимівна 27.03.2001 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  10-А спортивна обдарованість Свідоцтво з відзнакою   Чемпіонат Харківської області по спортивним танцям, I місце III місце «Титул України-2014»,III місце «Kyiv open 2014»,  Кримський танцювальний трофей, I місце,    Кращий учень навчального закладу,2009/2010 н.р.; 2012/2013 н.р. Придатько Діана Юріївна  Придатько Максим Васильович Полуляхов Сергій Олександрович, тренер клубу спортивного танцю "Кураж"  
34 Щербань Ревекка  Ігорівна 24.03.2001 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  10-А академічна обдарованість Свідоцтво з відзнакою,II місце в районному етапі  олімпіади з математики,2013,II місце на I етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукового-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України,2015,І мсце в районному етапі ТЮФ, ІІ місце в районному етапі ТЮВіР,2016 ІІІ мсце в міському ТЮВіР,2016           Щербань Ігор Олександрович Серобян А.В., вчитель математики, Халіна К.Є., вчитель фізики, Маслова І.В., вчитель укр.мови та літератури  
35 Коротаєв Максим  Вікторович 09.05.2001 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  10-А академічна обдарованість Свідоцтво з відзнакою, I місце в районному етапі  олімпіади з математики,  2015/2016 н.р. I місце на II етапі  учнівської олімпіаді з фізики, Диплом I ступеня за IІ місцев районному етапі ТЮМ, 2016/2017 н.р. І мсце в районному етапі ТЮФ, ІІ місце в районному етапі ТЮВіР ІІІ мсце в міському ТЮВіР,2016         Коротаєва Тетяна Володимирівна Коротаєв Віктор Олександрович Серобян А.В., вчитель математики, Халіна К.Є., вчитель фізики  
36 Гулевич Андрій  Володимирівна 28.09.2000 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  10-А академічна обдарованість Свідоцтво з відзнакою, II місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членіва Малої академії наук України, рос.мова,2016, IІІ місце в районному етапі  олімпіади з англійської мови      Сертифікат Всеукраїнського фізичногоконкурсу "Левеня-2015", відмінний результат     Гулевич Ірина Василівна Гулевич Володимир Ілліч Азарова Т.С.,вчитель рос. мови та літератури, Халіна К.Є., вчитель фізики, Бутенко О.В., вчитель англ. Мови  
37 Музиченко Дмитро  Валерійович 20.06.2000 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  11-А спортивна обдарованість   Чемпіонат по кікбоксінгу, III місце   Чемпіонат України з кікбоксингу серед юнаків та юніорів, I місце     Бережна Оксана Валеріївна Бережний Сергій Олександрович Радіонов В.А.  
38 Беляніна Катерина  Ігорівна 21.11.2000 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  11-А академічна обдарованість III місце в районному етапі  олімпіади з математики,2014. Похвальний лист,2015/2016 н.р, ІІ місце районному етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, , ІІ місце районному етапі  олімпіади з правознавства, географії, ,ІІ мсце в районному етапі ТЮФ,2015, ,І мсце в районному етапі ТЮФ,2016,ІІ місце в районному етапі ТЮВіР,2015,2016 Турнір юних фізиків,  участь,2015         Беляніна Світлана Миколаївна Белянін Ігор Васильович Халіна К.Є., вчитель фізики; Серобян А.В., вчитель математики   
39 Зізюкіна Валерія  Олегівна 31.07.1999 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  11-А академічна обдарованість I місце в районному етапі  олімпіади з української мови та літератури, III місце в районному етапі  олімпіади з математики, I місце в районному етапі  олімпіади з фізики, I місце у районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Г.Шевченка.,2014, І місце в районному етапі  олімпіади з російської мови та літератури,2016, I місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України І місце у VІІ міському конкурсі знавців української мови,2014, ІІІ місце в міському конкурсі знавців української мови для учнів 8-11 класів, 2016   Кращий доповідач, диплом учасника фінального етапу Всеукраїнського турніру юних економістів, 2016   Стипендії народного депутата України Денисенка А.П.,2015/2016 н.р.,Кращий учень навчального закладу, 2016/2017 н.р Зізюкіна Тетяна Григорівна Зізюкін Олег Борисович Сисоєва М.О., вчитель рос.мови та літератури; Маслова І.В.., вчитель української мови та літератури  
40 Ахапкіна Катерина Володимирівна 06.08.2000 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  11-А академічна обдарованість I  місця в районному етапі конкурсу-захисту  Малої Академії наук України з історії України,2016 Похвальний лист,III місце  в районних олімпіадах з  історії, з російської мови та літератури, з української мови та літературианглійської мови, фізики, біології, географії, математики, призер районного етапу конкурсу-захисту  Малої Академії наук України з фізики, 1 місце на районному етапі  міського конкурсу знавців російської мови           Ахапкіна Юлія Абдулаївна Не проживає з сім'єю Сисоєва М.О., вчитель рос.мови та літератури; Маслова І.В.., вчитель української мови та літератури  
41 Ульянова Валерія Станіславівна 20.11.1999 Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  11-А академічна обдарованість  IIІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, укр. Мова,2016 Міський ТЮГ, участь,2016/2017 н.р. І місце в науково-практичній конференії "Минкле та сьогодення",2016, Сертифікат Школи розвитку "Мер міста",2016       Стипендії народного депутата України Денисенка А.П.,2016/2017 н.р Опікун-бабуся Ульянова Тетяна Павлівна   Вчителі-предметники ХГ №34  
42 Щербань Вікторія  Ігорівна   Харківська гімназія № 34 Харківської міської ради Харківської області  11-А творча обдарованість       Призер міських, обласних, Всеукраїнських музичних конкурсів (гра на флейті та фортепіано): Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини», міського відкритого фестивалю-конкурсу світової музики, присвяченого пам`яті М.Д.Леонтовича.       Щербань Ігор Олександрович Балабай А.О.,  викладач музики