Харківська гімназія №34 Харківської міської ради Харківської області


запам'ятати

 




Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Департамент науки і освіти 

  
 

 
 
<a href=Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської 

ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Міська Освітня мережа Система тестування знань

Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова

Учнівське самоврядування

 


 

 

 

Склад шкільної організації дитячого самоврядування "Шкільна спілка"

 

 

Голова Ради старшокласників — Придацька Ангеліна 10-А,

Заступник голови Ради старшокласників —

Ковальчук Кристина 10-А,

 

Міністерство освіти –  Кузьменко Анна 8-Б,

Слободенюк Марія 8-Б

 

Міністерство культури – Нгуєн Тху Чанг 11-А, Золотарьов Максим 6-А,  Єсіпова Софія 7-В, Ретунська Карина 7-В, Іванченко Карина 8-В, Вишневська Дар`я 8-В, Сєрікова Валентина 9-Б, Зуєва Анастасія 9-Б

 

Міністерство засобів масової інформації –  Щербакова Дарина

 9-А, Антоненко Юлія 7-Б, Бесчеревних Софія 7-Б, Макаренко Даніїл 5-В

 

Міністерство спорту –  Анацька Ірина 6-Б, Марченко Богдан 6-Б, Рождественська Таісія  6-Б, Іоніна Ксенія 6-Б

 

Міністерство праці– Жадан Юлія 10-Б

 

Міністерство здоров`я– Денисенко Софія 7-А, Золотарьов  Максим 6-А, Кузьменок Марія 6-А


 


 

 

 

                  СКЛАД КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ "ШКІЛЬНОЇ СПІЛКИ"

Хряпін Євген, Зозуля Денис, Лєвцова Юлія

5б Каракурчі  Олег, Фоменко Денис, Токарева Поліна, Черкасова Катерина

5в Мальцева Дар`я, Макаренко Даніїл

 

6а Золотарьов Максим, Кузьменок Марія

6б Дьоміна Анастасія, Ківшар Аліна, Анацька Ірина, Марченко Богдан, Рождественська Таісія, Іоніна Ксенія

 

7а Капусник Кароліна, Денисенко Софія

 Антоненко Юлія, Бесчеревних  Софія, Горєва Марія

7в Давидюк Володимир, Єсіпова Софія, Ретунська Карина

 

8а Дацок Євгенія, Єсіпов Микита, Альферович Аліна

8б Кузьменко Анна, Слободенюк Марія

8в Іванченко Карина, Вишневська Дарія

 

9а Ткаченко Маргарита, Щербакова Дарина

9б Сєрікова Валентина, Зуєва Анастасія

 

10а Ковальчук Кристина, Придацька Ангеліна

10б Жадан Юлія, Гаєва Анастасія

 

11а  Нгуєн Тху Чанг, Хуснуллін Данило