Харківська гімназія №34 Харківської міської ради Харківської області


запам'ятати

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Департамент науки і освіти 

  
 

 
 
<a href=Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської 

ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Міська Освітня мережа Система тестування знань

Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова

Учнівське самоврядування


 

 

 

Склад шкільної організації дитячого самоврядування "Шкільна спілка"

Президент організації —  Придацька Ангеліна, 9-А

Заступник президента — Ковальчук Кристина, 9-А

 

Міністерство освіти –  Овчаренко Анастасія, 9-А, Шиян Дарина, 9-А

Міністерство культури –  Нгуєн  Тху Чанг, 10-А, Калугіна Анастасія, 10-А, Лобойко Марія, 9-В, Капусник Кароліна, 6-А

                                                                                          

 

Міністерство засобів масової інформації –Чала Катерина, 11-А, Кузьменок Тетяна, 11-А,

Щербакова Дарина, 8-А

 

Міністерство спорту –  Давидюк Володимир, 6-В, Кудрицька Тетяна, 9-В, Бажинов Даніїл, 9-В

Міністерство праці– Дергоусова Марія, 8-Б. Щирова Анастасія, 8-Б  

Міністерство здоров`я– Гаєва Анастасія, 9-Б, Жадан Юлвя, 9-Б  

 


 

 

 

                  СКЛАД КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ "ШКІЛЬНОЇ СПІЛКИ"

5-А Надточий Єлизавета, Філатова Дарина

5-Б Дьоміна Анастасія, Ківшар Аліна

6-А Капусник Кароліна, Денисенко Софія, Окунєва Валерія

6-Б Антоненко Юлія, Перець Дмитро, Бесчеревних Софія

6-В Давидюк Володимир, Єсіпова Софія, Ретунська Карина, Богуславська Катерина

7-А Дацок Євгенія, Єсіпов Микита

7-Б Федоряка Валерія, Слободенюк Марія

7-В Іванченко Карина, Вишневська Дарина

8-А Ткаченко Маргарина, Щербакова Дарина, Мальцева Уляна

8-Б Дергоусова Марія, Щирова Анастасія

9-А Осипенко Карина, Придацька Ангеліна

9-Б Жадан Юлія, Гаєва Анастасія

9-В Кудрицька Тетяна, Лобойко Марія, Бажинов Даніїл

10-А Христенко Анастасія, Нгуєн Тху Чанг, Худик Василіса

11-А Лужина Валерія, Швидкіна Вероніка