Харківська гімназія №34 Харківської міської ради Харківської області


запам'ятати

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство освіти і науки України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Департамент науки і освіти 

  
 

 
 
<a href=Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської 

ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Міська Освітня мережа Система тестування знань

Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова

Результативність участі учнів у II (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад

 

 


                   

                          

 

 

 

 

Участь учнів у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін

 

Результативність участі учнів у II (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад у 2005-2017 р.р. за кількістю призових місць

  

 

Інформація про переможців

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

№ п/п

Навчальний предмет

 

Клас

Місце

 

Район  /  Область

Вчитель, який підготував      переможця

  1.  

Українська мова та література

Мальцева Уляна

8-А

І

III

Таран І.Ю.

  1.  

Худик Василина

10-А

II

 

Маслова І.В.

  1.  

Шершень Вікторія

10-А

ІІ

 

  1.  

Кузьменок Тетяна

11-А

ІІІ

 

  1.  

Щербань Ревекка

11-А

III

 

  1.  

Російська мова та література

Кузьменок Тетяна

11-А

 

Азарова Т.С.

  1.  

Худик Василина

10-А

І

ІІІ

Сисоєва М.О.

  1.  

Гулевич Андрій

11-А

ІІІ

 

Азарова Т.С.

  1.  

Ізвекова Поліна

9-А

III

 

Сисоєва М.О.

  1.  

Шершень Вікторія

10-А

II

 

Сисоєва М.О.

  1.  

Математика

Худик Василина

10-А

І

 

Краснікова О.Ю.

  1.  

Мальцева Уляна

8-А

ІІ

 

Халіна К.Є.

Серобян А.В.

  1.  

Голубєв Нікіта

6-А

ІІІ

 

  1.  

Ковалевська Дарина

7-А

І

 

Серобян А.В.

  1.  

Куцина Катерина

10-А

ІІІ

 

  1.  

Щербань Ревекка

11-А

III

 

  1.  

Англійська мова

Тимохіна Владислава

8-А

II

 

Бутенко А.В.

  1.  

Німецька мова

Конопльова Ірина

11-А

II

 

Шевченко С.А.

  1.  

Французька мова

Придацька Ангеліна

9-А

I

 

Шуляк Ю.О.

  1.  

Четверікова Тетяна

8-Б

II

 

  1.  

Фізика

 

Мальцева Уляна

8-А

ІII

 

Халіна К.Є.

Потоцька Г.Д.

  1.  

Алтухова Світлана

9-Б

ІI

 

  1.  

ХудикВасилиса       

10-А

ІI

 

  1.  

Куцина Катерина

10-А

III

 

  1.  

Коротаєв Максим

11-А

II

 

  1.  

Астрономія

Коротаєв Максим

10-А

ІІІ

 

Халіна К.Є.

  1.  

Хімія

Мальцева Уляна

8-А

ІІ

 

Каратаєва К.І.

  1.  

Белих Єлизавета      

11-А

ІІІ

 

  1.  

Правознавство

ХудикВасилиса       

10-А

ІІ

 

Морозова Д.В.

  1.  

Придацька Ангеліна

9-А

IІІ

 

  1.  

Історія

Мальцева Уляна

8-А

I

III

Морозова Д.В.

  1.  

Придацька Ангеліна

9-А

II

 

Морозова Д.В.

  1.  

Худик Василина

10-А

II

 

Білобжицький В.В.

  1.  

Шершень Вікторія

10-А

II

 

  1.  

Коротаєв Максим

11-А

II

 

  1.  

Ковальчук Кристина

9-А

III

 

Морозова Д.В.

  1.  

Карабський Владислав

8-А

III

 

  1.  

Гулевич Андрій

11-А

III

 

Білобжицький В.В.

  1.  

Біологія

ХудикВасилиса       

9-Б

І

 

Мальцев С.І.

  1.  

Ізвекова Поліна

9-А

ІІІ

 

  1.  

Дорошенко Марія

10-А

ІІІ

 

  1.  

Географія

Мальцева Уляна

8-А

IІI

 

Мазна Т.В.

  1.  

Придацька Ангеліна

9-А

ІІІ

 

  1.  

Ізвекова Поліна

9-А

ІІІ

 

  1.  

Худик Василина

10-А

I

 

  1.  

 

Шершень Вікторія

10-А

II

 

  1.  

Економіка

Худик Василина

10-А

 

Мазна Т.В.

  1.  

Інформаційні технології

Дімітрієв Владислав

9-А

І

ІІІ

Бесчеревних Т.В.

  1.  

Трудове навчання

Павленко Олександр

8-А

ІІ

 

Щербунов Михайло

 

 

Районний етап

Всього призових місць: 50

I місце -  8 учнів

(Мальцева Уляна (2 предмети), Худик Василиса(3 предмети),Дімітрієв Владислав,Придацька Ангеліна,Ковалевська Дарина; вчителі –  Сисоєва М.О., Бесчеревних Т.В.,Шуляк Ю.О.,Краснікова О.Ю.,Серобян А.В.,Морозова Д.В.,Таран І.Ю.

II місце – 22 учнів

III місце – 20 учнів

 

 

Обласний етап

I місце-  0.

II місце – 0

III місце -  4 (Дімітрієв Владислав-9-А клас,вчитель Бесчеревних Т.В.; Мальцева Уляна – 8-А клас,вчителі: Морозова Д.В.(історія) та Таран І.Ю.(українська мова та література); Худик Василина -10-А клас,вчитель Сисоєва М.О.

Таблиця 7

Результативність участі учнів

у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2005-2018 р.р. за кількістю призових місць

 

Рік

 

Кількість

призовихмісць

Предмети

2005/2006

0

-

2006/2007

2

заруб. літ., інформатика

2007/2008

2

фізика, право

2008/2009

1

заруб. літ.

2009/2010

0

-

2010/2011

0

-

2011/2012

0

-

2012/2013

3

 

біологія, історія, рос. мова та література

2013/2014

6

біологія, фізика, рос. мова та література

2014/2015

2

англійська мова, рос. мова та література

2015/2016

2

рос. мова та література, біологія

2016/2017

2

рос. мова та література, інформаційні технології

2017/2018

4

 

 

рос. мова та література, інформаційні технології,історія,укр.мова та література