Харківська гімназія №34 Харківської міської ради Харківської області


запам'ятати

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство освіти і науки України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Департамент науки і освіти 

  
 

 
 
<a href=Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської 

ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Міська Освітня мережа Система тестування знань

Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова

Результативність участі учнів у турнірах та конкурсах

Участь учнів у турнірах та конкурсах

 

 

              

з/п

Назва

Прізвище та ім`я учнів

Клас

Місце

(район,

місто,

область, Всеукр.)

Вчителі

1

ХI міський турнір юних істориків

Коротаєв Максим

Гулевич Андрій

Мальцева Уляна

Худик Василиса

Придацька Ангеліна

11-А

 

8-А

10-А

9-А

Р ІII

М ІІ

Морозова Д.В.

2

ХI міський турнір юних математиків для учнів

 9-11-х класів загальноосвітніх

навчальних закладів

Худик Василиса

 

Коротаєв Максим

 

Придацька Ангеліна

 

Щербань Ревекка

Алтухова Світлана

10-А

 

11-А

 

9-А

11-А

9-Б

Р I«Кращий доповідач»

 

«Кращий опонент»

 

М Участь

Краснікова О.Ю.

Серобян А.В.

Несвітайло С.І.

 

 

 

3

Х міський турнір юних економістів для учнів

10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

Гнетко Віталій

Гулевич Андрій

Лужина Валерія

Придатько Софія

Худик Василиса

 

11-А

 

 

 

 

Р III

«Кращий доповідач»

 

Мазна Т.В.

4

ХIV міський турнір юних хіміків для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

Бєлих Єлізавета

Худик Василиса

Шершень Вікторія

11-А

10-А

Р I

М Участь

 

Каратаєва К.І.

5

VIII міський турнір юних правознавців для учнів

9-11-х класів загальноосвітніх навчальних  закладів

Придатько Софія

Щербань Ревекка

ХудикВасилиса

Ковальчук Христина

Осипенко Карина

 

 

11-А

 

10-А

9-А

Р II

 

Морозова Д.В.

6

ХI міський турнір юних біологів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

Жарко Юлія

Конопльова

Гаєва Анастасія

Голікова Аліна

Бажинов Денис

11-А

 

9-Б

 

9-В

 

Р Участь

 

Мальцев С.І.

7

IX міський турнір юних географів для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

Гулевич Андрій

 

 

 

Коротаєв Максим

Шершень Вікторія

Придацька Ангеліна

Ізвекова Поліна

11-А

 

 

 

11-А

 

 

 

«Кращий

доповідач»

Р  I

 

«Кращий

опонент»

Р  II

М II

Всеукраин. Участь

Мазна Т.В.

8

ХХV міський турнір юних фізиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних  закладів

Коротаєв Максим

Щербань Ревекка

Алтухова Світлана

 

 

 

 

 

11-А

 

9-Б

 

 

 

Р  II

 «Кращий

доповідач»

 

 «Кращий

опонент»

 

Халіна К.Є.

Потоцька Г.Д.

9

ІХ міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

 

Щербань Ревекка

 

Алтухова Світлана

 

Коротаєв Максим

 

 

11-А

 

9-Б

 

11-А

 

Р  II

 «Кращий

технолог»

Р  II

 «Кращий

винахідник»

Р  II

 

Халіна К.Є.

Потоцька Г.Д.

  1.  

Міський конкурс знавців української мови «Грамотій» (ХНУ імені В.Н.Каразіна)

Придацька Ангеліна

ХудикВасилиса

Щербань Ревека

Мальцева Уляна

9-А

10-А

11-А

8-А

М  ІІІ

М Участь

М  участь

М  II

Таран І.Ю

Маслова І.В.

 

Таран І.Ю.

  1.  

ХI міський турнір юних журналістів

Шершень Вікторія

Худик Василиса

 

 

10-А

 

Р  II

 

 

Хоменко Н.В.

Ткаченко С.Д.

Маслова І.В.

  1.  

Конкурс ораторського мистецтва

Суворов Петро

11-А

 

Р  III

 

Маслова І.В.

  1.  

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4 класів

Лєвцова Юлія

Каракурчі Олег

Сорока Кирило

Черевань Вероніка

4-А

4-Б

3-Б

3-В

I

II

I

II

Сурмач Н.М.

Стребкова Л.Л.

Сухенко Т.П.

Несвітайло Д.В.

  1.  

XV міська олімпіада для випускників школи І ступеня «Путівка в науку»

 Каракурчі Олег

Лєвцова Юлія

4-Б

4-А

Р I/М II

Р III

Стребкова Л.Л.

Сурмач Н.М.

  1.  

V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Стицюра Варвара

Щербань Ревекка

 

 

Шевченко Олена

Коломієць Іра

Ізвєкова Поліна

Алтухова Світлана

Куцина Катерина

Кузьменок Тетяна

Шершень Вікторія

Карабська Анна

9-А

11-А

 

 

6-А

6-Б

9-А

9-Б

10-А

11-А

10-А

7-Б

Р II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Р III

Р I

Таран І.Ю.

Маслова І.В.

 

 

Таран І.Ю.

Таран І.Ю.

Таран І.Ю.

Хоменко Н.В.

Маслова І.В.

Маслова І.В.

Маслова І.В.

Ткаченко С.Д.

 

  1.  

ХІI міський «Кубок з пошуку в мережі Інтернет» для учнів 5-11 класів

Бесчеревних Софія

Толстокоров

Дімітрієв Владислав

 

 

6-Б

6-А

9-А

Р  II

 

Бесчеревних Т.В.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

27 учень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7-11 класи

Сертифікати:

відмінний результат – 1 учнів; добрий результат – 20 учнів;

участь-6

Серобян А.В.

Краснікова О.Ю.

Халіна К.Є.

Несвітайло С.І.

Буш О.В.

 

  1.  

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»

62 учні

7-11

класи

Сертифікати:

відмінний результат – 10 учнів; добрий результат – 23 учні;

участь-29

 

Халіна К.Є.

  1.  

Міжнародний конкурс «Бобреня»

14 учнів

5-9 клас

Золотий сертифікат – 4,

Срібний - 3

Бесчеревних Т.В.

  1.  

Золотий байт

2 учня

8-А клас

Дімітрієв Владислав

КулдошинЄвген(участь)

Бесчеревних Т.В.

  1.  

Всеукраїнський конкурс «Puzzle»

35 учнів

3-7 класи

Всеукраїнський рівень – 6 учнів І місце, 4 учні ІІ місце, 2 учні  ІІІ місце

Регіональний рівень –3 учні ІІ місце, 4 учні III місце

Апончук Т.В., Бездудна О.М.

 

  1.  

Всеукраїнський конкурс  з англійської мови «Гринвіч»

 

 

 

 

 

 

58 учнів

2-7 класи

І місце-16 учнів

ІІ місце - 17 учнів

ІІІ місце - 1 учнів

Бездудна О.М.

 

  1.  

Міжнародна природознавча гра  «Геліантус»

51 учнів

1-4 класи

Грамоти, Сертифікати

Митрофанова Н.В.

  1.  

Всеукраїнський конкурс «колосок»

140 учнів

1-4

класи

Відмінно- 115;

Добре-25

Митрофанова Н.В.

  1.  

Конкурс знавців української мови «Філолог-ерудит» серед учнів 5-7 класів в загальноосвітніх навчальних закладів м.Харкова

71 учень

5-7 класи

Шкільний, грамоти

Таран І.Ю.,

Ткаченко С.Д., Хоменко Н.В.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інші конкурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Моніторинг результативності участі учнів  у конкурсах та турнірах

за останні  сім  років

 

 

 

2011/2012 н.р.

2012/2013 н.р.

2013/2014 н.р.

2014/2015 н.р

2015/2016 н.р

2016/2017

н.р.

2017/2018

н.р.

Конкурсів, турнірів

33

31

26

32

27

25

23

Учасників

476 (63%)

377 (52%)

461 (67%)

490 (66%)

168 (22%)

171 (22%)

165(29%)

Переможці районного етапу

39

54

78

65

34

37

49

Переможці міськ./обл. етапу

4

13

16

7

5

11

6

Учасники Всеукр./Міжн. рівня

1

3

1/0

2

0

1

1

Переможці Всеукр./Міжн. рівня

0/1

0/1

1/0

0/0

0/0

1/0

1/0