Результативність участі учнів у турнірах та конкурсах
Участь учнів у турнірах та конкурсах за 2022-2023 н.р.
Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-ЮНІОР. Дослідник»:
1. Іванова Кира – 8-Б клас – диплом III ступеня у номінації «Історик –Юніор»;
2. Куцина Поліна – 9-А клас- учасник у номінації «Історик –Юніор»;
3. Даньшина Марія – 8-Б клас – учасник у номінації «Історик –Юніор».
З трьох учасників районного етапу МАН 3 учні стали призерами:
I місце – 1 учень;
II місце – 2 учні.
Слід зазначити, що 3 учня з 3 посіли призові місця в районному етапі, 1 учень брав участь в обласному етапі. Учасника обласного етапу підготувала: Коршунова М.О.
Переможця інтерактивного конкурсу «МАН-ЮНІОР. Дослідник» підготував Геєнко М.А.
Участь учнів у наукових конференціях, форумах, конкурсах на базі ЗВО
У 2022/2023 навчальному році учні гімназії брали участь:
ХХII міська відкрита конференція-конкурс «Каразінський колоквіум»:
I місце – Дейкало Єгор (10-Б кл.) – секція іноземна філологія «Французька мова»;
II місце – Кузьменок Марія (10-А) – секція філологія;
«Симпатія журі» - Золотарьов Максим (10 –А) - секція іноземна філологія «Французька мова».
Назва | Прізвище та ім`я учнів | Клас | Місце (район,місто, область, Всеукр.) | Вчителі |
XXII міський турнір з основ інформатики | Драчов Артем (у складі районної команди) | 7-А | М - участь | Бесчеревних Т.В. |
Обласна науково - практична конференція «Фізика – основа цифровізаціїї суспільства та сталого інноваційного розвитку техніки і технологій» | Золотарьов Максим |
10 –А
|
Участь
| Потоцька Г.Д. |
Всеукраїнський конкурс учнівських рефератів «Ядерна фізик і світ» | Золотарьов Максим |
10 –А
|
Участь
| Потоцька Г.Д. |
Вікторина ХНУМГ ім. Бекетова «Хімія сьогодні і завтра» | Барчан Ілона | 9-В | М -III місце | Каратаєва К.І. |
Школа «Beketov Summerlab» | Галстян Марі Куцина Поліна Золотарьов Максим Шимко Анастасія
Барчан Ілона Жирнова Ірина Кареліна Дарія Левцова Юлія Пугач Микита | 8-В 9-А 10-А 10-Б
9-В 9-В 9-В 9-А 9-А |
| Потоцька Г.Д.
Каратаєва К.І. |
Проект «Karazin weekends for schoolstudents» | 9-10 класи |
| участь | Краснікова О.Ю. Потоцька Г.Д. Маслова І.В. |
Всеукраїнський конкурс «Колосок» | 70 учнів | 1-7 класи | -
| Поліщук Т.В. Ларіна О.Ю. |
Молода людина року- 2023
| Левцова Юлія | 9-А | Р- Лауреат | - |
Регіональний чтецький конкурс «З Україною в сердці» | Капусник Кароліна Даньшина Марія Дера Валерія Драчов Артем | 11-А 8-Б 7-А 7-А |
I місце II місце II місце III місце
| Таран І.Ю. Хоменко Н.В. |
Конкус есе «Моя мрія – успішна Україна» | Антоненко Юлія Капусник Кароліна Синянська Катерина | 11-А |
| Геєнко М.А. |
Конкурс творів-есе з правової тематики «У мене є право» Академії ДПтС | Кузьменок Марія | 10-А | Надрукована робота | Морозова Д.В. |
VII Обласна учнівська науково – практична конференція Харківського територіального відділення Малої академії наук України | Шимко Анастасія (англійська мова) Куцина Поліна (історичне краєзнавство) | 10-Б
9-А | Надрукована робота
Надрукована робота | Найпак А.С.
Геєнко М.А. |
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
| Андрєйченко Аліна | 7-А |
Р – II
| Хоменко Н.В. |