Харківська гімназія №34 Харківської міської ради Харківської області


запам'ятати

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Департамент науки і освіти 

  
 

 
 
<a href=Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської 

ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Міська Освітня мережа Система тестування знань

Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова

Результативність участі учнів у турнірах та конкурсах

 

 

Моніторинг результативності участі учнів  у конкурсах та турнірах за останні  п`ять  років

 

 

2011/2012 н.р.

2012/2013 н.р.

2013/2014 н.р.

2014/2015 н.р

2015/2016 н.р

2016/2017

н.р.

Конкурсів, турнірів

33

31

26

32

27

25

Учасників

476 (63%)

377 (52%)

461 (67%)

490 (66%)

168 (22%)

171 (22%)

Переможці районного етапу

39

54

78

65

34

37

Переможці міськ./обл. етапу

4

13

16

7

5

11

Учасники Всеукр./Міжн. рівня

1

3

1/0

2

0

1

Переможці Всеукр./Міжн. рівня

0/1

0/1

1/0

0/0

0/0

 

1/0

 

 

                               Участь учнів у турнірах та конкурсах

 

з/п

Назва

Прізвище та ім`я учнів

Клас

Місце

(район,

місто,

область, Всеукр.)

Вчителі

1

Х міський турнір юних істориків

Зізюкіна Валерія

Ульянова Валерія

Ахапкіна Катерина

Михайленко Марія

Коротаєв Максим

11-А

 

 

 

10-А

Р І

М ІІ - перша команда (Зізюкіна Валерія)

М Участь – друга команда (Ульянова Валерія, Коротаєв Максим)

Морозова Д.В.

2

Хміськийтурнірюнихматематиків для учнів

 9-11-х класівзагальноосвітніхнавчальнихзакладів

Гулевич Андрій

 

Коротаєв Максим

Фальченко Владислав

Швидкіна Вероніка

Щербань Ревекка

10-А

 

 

 

Р II«Кращий доповідач»

М Участь

Краснікова О.Ю.

Серобян А.В.

 

 

 

3

ІХміськийтурнірюнихекономістів для учнів

10-11-х класівзагальноосвітніхнавчальнихзакладів

Зізюкіна Валерія

 

11-А

 

 

 

 

Р II

«Кращий доповідач»

 

М Участь

 

УУчасть

«Кращий доповідач»

Мазна Т.В.

4

ХIІІ міський турнір юних хіміків для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

Зізюкіна Валерія

Ульянова Валерія

Ахапкіна Катерина

Михайленко Марія

Беляніна Катерина

11-А

Р Участь

 

Каратаєва К.І.

5

VІIміськийтурнірюнихправознавців для учнів

9-11-х класівзагальноосвітніхнавчальнихзакладів

Зізюкіна Валерія

Ульянова Валерія

ХудикВасилиса

Коротаєв Максим

11-А

 

9-Б

10-А

Р Участь

 

Морозова Д.В.

6

Х міський турнір юних біологів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

Зізюкіна Валерія

Ульянова Валерія

Ахапкіна Катерина

Михайленко Марія

 

11-А

 

Р Участь

 

Митрофанова Н.В.

7

VIІІміськийтурнірюнихгеографів для учнів 7-11-х класівзагальноосвітніхнавчальнихзакладів

Гулевич Андрій

 

 

 

Ульянова Валерія

10-А

 

 

 

11-А

 

 

 

«Кращий

доповідач»

Р  II

 

«Кращий

опонент»

Р  II

М Участь

Мазна Т.В.

8

ХХІVміськийтурнірюнихфізиків для учнів 9-11-х класівзагальноосвітніхнавчальнихзакладів

Бєляніна Катерина

Щербань Ревекка

 

 

 

Коротаєв Максим

 

 

10-А

 

 

 

10-А

 

Р  I

 «Кращий

доповідач»

Р  I

М Участь

«Кращий

опонент»

Р  I

Халіна К.Є.

9

ІХ міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

Бєляніна Катерина

Щербань Ревекка

 

 

 

Коротаєв Максим

 

 

10-А

 

 

 

10-А

 

Р  II

 «Кращий

технолог»

Р  II

М ІІІ «Кращий

винахідник»

Р  II

М ІІІ

Халіна К.Є.

  1.  

Міський конкурс знавців української мови «Грамотій» (ХНУ імені В.Н.Каразіна)

Придацька Ангеліна

ХудикВасилиса

Щербань Ревека

Ахапкіна Катерина

8-А

9-Б

10-А

11-А

М  ІІІ

М  І

М  участь

М  участь

Таран І.Ю

Ткаченко С.Д.

Хоменко Н.В.

Маслова І.В.

  1.  

Х міський турнір юних журналістів

Михайленко Лідія

Шестєрньова Олександра

 

11-А

 

Р  I

М  участь

 

Хоменко Н.В.

Ткаченко С.Д.

Маслова І.В.

  1.  

Конкурс ораторського мистецтва

Гулевич Андрій

10-А

 

Р  участь

 

Маслова І.В.

  1.  

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4 класів

Лєвцова Юлія

Токарєва Поліна

Шимко Анастасія

Кушнір Анна

3-А

3-Б

4-А

4-Б

Р ІІІ

Р участь

Сурмач Н.М.

Баранник І.А.

Фурс Г.О.

Охрименко Н.О.

  1.  

XIVміська олімпіада для випускників школи І ступеня «Путівка в науку»

Олійник Валерія

 

Шимко Анастасія

 

Лихольот Марія

4-А

 

4-Б

 

4-Б

Р  ІІІ місце (математика)

Р участь (укр.мова)

Р участь (природознавство)

Фурс Г.О.

 

Охріменко Н.О.

 

  1.  

V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Мальцева Ульяна

Щербань Ревекка

Ахапкіна Катерина

Зізюкіна Валерія

 

 

Шевченко Олена

ХомяковаАльона

Данканіч Наталія

Коломієць Іра

Сєрікова Валентина

Ізвєкова Поліна

Алтухова Світлана

Куцина Катерина

Пирков Ігор

Кузьменок Тетяна

7-Б

10-А

11-А

11-А

 

 

5-А

5-Б

6-А

6-Б

7-В

8-А

8-Б

9-Б

9-Б

10-А

ІІ Р

І Р

І Р

ІІІ Р

 

 

Участь Р

 

 

Таран І.Ю.

Маслова І.В.

 

 

 

 

Хоменко Н.В.

Ткаченко С.Д.

  1.  

ХІ міський «Кубок з пошуку в мережі Інтернет» для учнів 5-11 класів

Позняк Владислав (кращий результат середучнів району)

Шиян Олександр

Нєпомяща Катерина

Ульянова Валерія

Дімітрієв Владислав

11-А

 

 

 

8-А

 

ОУчасть

 

 

Р І

 

Бесчеревних Т.В.

  1.  

Конкурс знавців російської словесності (ХНУ імені В.Н.Каразіна)

Ахапкіна Катерина

Гордієнко Юлія

ХудикВасилиса

Придацька Ангеліна

11-А

 

9-Б

 

М ІІІ

М участь

М Грамота

М участь

Сисоєва М.О.

 

 

 

Інші конкурси:

Таблиця 4

1.       

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

61 учень

 

 

 

 

 

21 учень

2-6 класи

 

 

 

 

7-11 класи

Сертифікати:

відмінний результат – 7 учнів; добрий результат – 39 учнів

Серобян А.В.

Краснікова О.Ю.

Халіна К.Є.

Несвітайло С.І.

Буш О.В.

 

2.       

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»

31 учень

7-11

класи

Сертифікати:

відмінний результат – 12 учнів; добрий результат – 14 учнів

Халіна К.Є.

3.       

Міжнародний конкурс «Бобреня»

14 учнів

5-9 клас

Золотий сертифікат – 4,

Срібний - 3

Бесчеревних Т.В.

4.       

Золотий байт

2 учня

8-А клас

Дімітрієв Владислав

КулдошинЄвген(участь)

Бесчеревних Т.В.

5.       

Всеукраїнський конкурс «Puzzle»

16 учнів

3-5 класи

Всеукраїнський рівень – 2 учні І місце, 1 учень ІІ місце, 1 учень ІІІ місце

Регіональний рівень – 1 учень І місце, 1 учень ІІІ місце, 9 учнів - участь

Апончук Т.В., Бездудна О.М.

 

6.       

Всеукраїнський конкурс  з англійської мови «Гринвіч»

 

 

 

 

 

 

30 учнів

2,3,5,6 класи

І місце-5 учнів

ІІ місце - 5 учнів

ІІІ місце - 7 учнів

Бездудна О.М.

 

7.       

Міжнародна природознавча гра  «Геліантус»

20 учнів

5-9 класи

Грамоти, Сертифікати

Митрофанова Н.В.

8.       

Всеукраїнський конкурс з Українознавства «Патріот»

12учнів

6,8 класи

Участь

Хоменко Н.В.

9.       

Всеукраїнський конкурс есе «Я - європеєць»

1 учень

11-А клас

Всеукр

Зізюкіна Валерія

Маслова І.В.

10.   

Конкурс знавців української мови «Філолог-ерудит» серед учнів 5-7 класів в загальноосвітніх навчальних закладів м.Харкова

71 учень

5-7 класи

Шкільний, грамоти

Таран І.Ю.,

Ткаченко С.Д., Хоменко Н.В.

11.   

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» з літератури та історії України

1 учень

11 клас

Ульянова Валерія

О ІІ

Морозова Д.В.

12.   

Перший обласний конкурс творчих робіт учнів 10-11 класів «Харківщина – конкурентоспроможний регіон»

1 учень

11 клас

Ульянова Валерія

О ІІІ

Мазна Т.В.

13.   

Обласний конкурс журналістських робіт «Історія успіху громад»

2 учня

11 клас

8 клас

Ульянова Валерія

ІІІ місце, грошова нагорода – 2400 грн

Боровська Лада

Участь

Хоменко Н.В.

14.   

Молодіжний форум ХНБУ «Перспективиекономічногорозвиткунаціональноїекономіки в євроінеграційнихумовах»

2 учня

11 клас

 

Ульянова Валерія

Диплом

Шестєрньова Олександра

Диплом

Мазна Т.В.

Подяка вчитею адміністрації ХНУБА