"SUN SHINE" табір відпочинку денного перебування (з профільною направленістю)

Кожного літа в нашій гімназії працює профільний оздоровчий табір. В ньому діти відпочивають, грають в різноманітні ігри, мають можливість дізнатись щось нове з української, англійської мов та математики, займаються спортом, приймають участь в різноманітних подіях табору, заводять нових друзів. Цього літа з 29.05.2017 по 16.06.2017 табір має назву  SUN SHINE Кожний загін має назву та свій власний девіз. Розміщується в окремому класному приміщенні де створює затишок і комфорт за власним іміджем. Секції табору: foreing language (іноземні мови): англійська та французька мови, art (мистецтво, math (математика), sport (спорт), since (науки), literature (література), playrooms (ігровi).У нас є інформаційний стенд де можна дізнатись розклад, новини, план заходів, та інформацію про результати змагань та нові досягнення та нагородження вихованців. В цьому році у нас 15 загонів, а це майже 300 вихованців віком від 8 до 16 років. Вихователі та їх помічники організовують дозвілля та відпочинок для хлопчиків та дівчаток.

НАШ ТАБІР МАЄ СВІЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР: ТУТ Є І СТЕНД, І ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ, І НАВІТЬ МІСЦЕ АДМІНІСТРАТОРА-ІНФОРМАТОРА

КОЖЕН РАНОК ПОЧИНАЄТЬСЯ З РАНКОВОЇ ЗАРЯДКИ ТА ПРИВІТАННЯ ЗАГОНІВ

ЗАХОПЛЮЮЧІ ТУРИСТИЧНІ МАНДРІВКИ І та ІІ ЗАГОНІВ (МАЛА ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ, ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПАРК ВІДПОЧИНКУ ТА РОЗВАГ)

ЩОДНЯ ЗА РОЗКЛАДОМ ВІДБУВАЮТЬСЯ ТАБОРНІ ЗАХОДИ, ТАК НАПРИКЛАД ОЗНАЙОМТЕСЬ З ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ ЗАГОНІВ ТА ВІДВІДУВАННЯМ ЛЯЛЬКОВОГО ТЕАТРУ