"Це потрібно не мертвим, це потрібно живим..."

5 травня 2011 року на Меморіалі загиблим полоненим червоноармійцям відбувся мітинг - реквієм, присвячений радянським воїнам, що були 14 лютого 1943 року спалені живцем на залізничному переїзді біля села Филипівка, за відмову працювати на фашистів.

У церемонії покладання квітів до монументу взяли участь перший заступник голови Харківської обласної адміністрації Володимир Бабаєв, заступник міського голови Світлана Горбунова - Рубан, ветерани та учні шкіл.

Герой Радянського Союзу Сергій Михайлович Остащенко та полковник Петро Омелянович Конюшенко

Серед учнівських колективів, які брали участь у мітингу - реквієму були хоровий колектив нашої гімназії під керівництвом Андрія Басюка

та духовий оркестр під керівництвом Івана Юркевича та Миколи Павленка