Зустріч з ветеранами Афганістану та миротворцями

1989 рік... Всі  затамували подих: оголошено новину про виведення радянських військ з Афганістану. Минуло 22 роки, але для людей, які були там - це роки болю, суму і, безперечно, пам'яті.

18 березня 2011 року в актовому залі відбулася зустріч ветеранів Афганістану воїнів - інтернаціоналістів з учнями гімназії. Ігор Павлович Землянський,  кавалер ордену "Червоної Зірки"; Генналій Іванович Ломакін, кавалер ордену "За мужність" ІІІ ступеню; Валерій Іванович Вербицький, кавалер ордену "Червоної Зірки"; Михайло Євгенович Шевченко, учасник бойових дій в Афганістані; Олександр Тимофейович Шумаков, учасник бойових дій у Чехословаччині, поділилися своїми спогадами про минуле, побажали школярам миру, чистого неба та щасливих посмішок на обличчях.

Гості зустрічі

Ігор Павлович Землянський - голова Спілки ветеранів Афганістану воїнів - інтернаціоналістів  Червонозаводського району

Геннадій Іванович Ломакін -  заступник голови Харківської міської спілки ветеранів Афганістану воїнів - інтернаціоналістів.

Михайло Євгенович Шевченко - учасник бойових дій в Афганістані, військовий реконструктор

Мама... Таке близьке для всіх нас слово. Мама - це мужність, це самовідданість, це любов до дитини. Саме такими побачили присутні в залі матерів загиблих воїнів в Афганістані: Тетяну Павлівну Новохацьку, Олександру Іванівну Ільченко та маму випускника нашої гімназії Ніну Дем'янівну Золочевську.

Тетяна Павлівна Новохацька - заступник голови Міської спілки ветеранів у справах загиблих учасників бойових дій

На жаль, наше  бурхливе 21 століття не може обійтися без війн. Але є люди, які відстоюють мир, беруть участь у миротворчеських операціях під егідою ООН. На зустрічі були присутні Самойлов Сергій Анатолійович - голова організації миротворців, учасник миротворчеських операцій під егідою ООН, Дмитро Бакуменко та Андрій Бакуменко - учасники миротворчеських операцій під егідою ООН в республіці Ліберія

Сергій Анатолійович Самойлов

Сергій Самойлов, Дмитро та Андрій Бакуменки