ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧАСУ

Шановні батьки та учні!

Дистанційне навчання учнів Харківського ліцею № 34 у 2023/2024 н.р. здійснюється відповідно до розкладу уроків на освітній платформі Human, доступ відкривається тільки для учнів та їхніх батьків. Учні працюють в онлайн-групах також з використанням Інтернет-ресурсів Google Classroom, Zoom, Meet, Viber.

Контакт з батьками під час дистанційного навчання здійснюється в класних мессенджерах та особистих чатах освітньої платформи.

Розклад уроків під час дистанційної форми навчання  у воєнний час відповідає основному розкладу занять на 2023/2024 навчальний рік.

За змішаною формою  навчаються 1-МБ  та 3-М класи нашого ліцею у класах, які розміщені на станції Харківського метрополітену «Університет».