Виставка осінніх робіт «Дари осені»Екскурсія до бібліотекиНавчаємося із задоволеннямЕкскурсія до Харківської авіаційної ескадриліїДень відкритих дверей у ХНАДУ.Відкритий захід у ХНУВС

19 жовт. 2018

Виставка осінніх робіт «Дари осені»
Традиційно в гімназії проходить виставка робіт учнів 1-4 класів «Щедрі дари осені»
19 жовт. 2018

Екскурсія до бібліотеки
Сьогодні 2-А клас відвідав бібліотеку. Діти дізнались як потрібно поводитись з книгою та склали присягу читача!Тепер учні стали почесними читачами шкільної бібліотеки!
18 жовт. 2018

Навчаємося із задоволенням
На кошти, спрямовані на реалізацію концепціі Нової української школи, отримано дидактичні матеріали для учнів 1 класів. Навчаємося із задоволенням.

Екскурсія до Харківської авіаційної ескадрилії
Екскурсія присвячена Дню Захисника Вітчизни
12 жовт. 2018

День відкритих дверей у ХНАДУ.
12.10.2018, учні Харківської гімназії 34, були присутні на дні відкритих дверей у ХНАДУ.

Відкритий захід у ХНУВС
12.10.2018, учні 11-А класу були присутніми на відкритому заході у ХНУВС, де проходила урочиста присяга курсантів