15 серп. 2018

Міністерство освіти і науки та Уповноважений Верховної Ради України з прав людини співпрацюватимуть для захисту прав та свобод людини і громадянина в сфері освіти

Міністерство освіти і науки та Уповноважений Верховної Ради України з прав людини координуватимуть зусилля та спільно працюватимуть для попередження, виявлення, усунення та недопущення порушень прав і свобод людини і громадянина у сфері освіти.
8 серп. 2018

Наказ Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 №849 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році"
1 серп. 2018

Методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти

Оприлюднено методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти у закладах загальної середньої та позашкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік. Методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти у закладах загальної середньої та позашкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік додано до листа Інституту модернізації змісту освіти від 19.07.2018 № 22.1/10-2573.
25 лип. 2018

Громадське обговорення проекту “Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу”

Міністерство освіти і науки України запрошує до громадського обговорення проект “Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу” (далі – проект Положення).
23 лип. 2018

МОН затвердило Положення про електронний підручник

Міністерством освіти затверджено Положення про електронний підручник, відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.
16 лип. 2018

Всеукраїнська краєзнавча акція учнівської молоді «Українська революція»: 100 років надії і боротьби»

Міністерством освіти і науки затверджено Положення про Всеукраїнську краєзнавчу акцію учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» (Наказ № 450 від 03.05.2018). Метою акції є громадянське виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність. До участі в акції запрошуватимуться вихованці та учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти, а також дитячі громадські організації, клуби тощо.
15 лип. 2018

Наказ МОН від 06.07.2018 №734 «Про надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам для 1 класу закладів загальної середньої освіти».
10 лип. 2018

Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”.
2 лип. 2018

В Україні створили платформу для вчителів англійської мови

Для вчителів англійської мови, які навчатимуть першачків з вересня, відкрито спеціальну онлайн-платформу для підвищення кваліфікації.
25 черв. 2018

"Следуй за мечтой!" Випуск 2018

23.06.2018 року 30 випускників гімназії отримали атестати про повну загальну освіту. На святі була присутні Голова адміністрації Основ'янського району Головчанська А.О. Бажаємо випускникам, щоб їхні мрії здійснилися.