7 груд. 2018

Осінній бал

7 грудня відбувся "Осінній бал" для учнів 10-х і 11-го класів. На балу, зазвичай, особлива аура - чекання чогось надзвичайного, дивовижного. Учні продемонстрували всі свої таланти і подарували величезну насолоду глядачам. Так тримати!
6 груд. 2018

Посвята в гімназисти

6 грудня відбулася урочиста подія для учнів 5-х класів -"Посвята в гімназисти". Бажаємо учням гідно пронести це горде звання до закінчення гімназії!
5 груд. 2018

НАРАДА-ТРЕНІНГ ДЛЯ ДИРЕКТОРІВ ОСНОВ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ

5 грудня 2018 року на базі Харківської гімназії № 34 відбулася нарада-тренінг для директорів Основ'янського району за темою "Розгортання пункту безпечного розміщення евакуйованого населення". У роботі тренінгу взяли участь члени районної тимчасової евакуаційної комісії на чолі з заступником голови Адміністрації району Небрат В.О.
4 груд. 2018

Нарада-тренінг для директорів Основ‘янського району

5 грудня 2018 року відбудеться нарада-тренінг для директорів Основ‘янського району за темою «Розгортання пункту безпечного розміщення евакуйованого населения»
3 груд. 2018

Питна вода

В школі з’явився кран з питною водою!
29 лист. 2018

Екскурсії до музею Бойової і Трудової Слави

Сьогодні, 29 листопада, в музеї Бойової і Трудової Слави гімназії пройшли екскурсії для 1-х класів
28 лист. 2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою збірну командц дівчат 7-х класів, яка посіла І місце на районних змаганнях з гандболу!
24 лист. 2018

День відкритих дверей у Харківськомуальному економічному університеті імені Семена Кузнеця.

Сьогодні 24.11.2018 учні 11-А класу відвідали день відкритих дверей у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця. Ознайомились з факультетами Міжнародних економічних відносин та Фінансовим факультетом, їх спеціальностями, особливістю та умовами вступу.
23 лист. 2018

Виставка робіт присвячена до Дня Пам‘яті жерт голодомора

Учні початкових класів відвідали виставку робіт присвячену до Дня Пам‘яті жерт голодомора
23 лист. 2018