Неймовірні результати учасників МАН на всеукраїнському етапі конкурсу - захисту МАН

13 лип. 2022

Неймовірні результати учасників МАН  на всеукраїнському етапі конкурсу - захисту  МАН .
Працювати попри війну та стрес, знайти в собі сили рухатись далі та стати прикладом цілеспрямованості, креативності та незламності для всієї України!
Одна із таких учасниць -
учениця 11 - А класу Харківської гімназії 34 Основ'янського району, яка посіла  I місце в номінації "Українська література".

Марія Рябокінь з темою "Проблема становлення особистості в романі-трилогії Люко Дашвар "Биті є", секція "Українська література", науковий керівник - С. Д. Ткаченко. ХГ № 34. В той час, коли кожен стикається з проблемами розвитку своєї особистості або навіть не підозрює про них, 11-класниця вже досліджує це! І не просто досліджує. Марія блискавично аналізує непросту сучасну українську літературу, популяризуючи її та наближуючи до розуміння. Це ж неймовірно актуально!
Вітаємо з перемогою! Пишаємося нашими учнями!