14 лист. 2022
ДНУ «ІМЗО» інформує, що 23 – 25 листопада 2022 року в онлайн форматі відбудуться Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Чотирнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті».

ДНУ «ІМЗО» інформує, що 23 – 25 листопада 2022 року в онлайн форматі відбудуться Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Чотирнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті».

Організатор виставок – Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».
   Програмою передбачено проведення в онлайн форматі науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів тощо за участю керівників, провідних фахівців і науковців МОН України, НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», керівників закладів освіти, педагогів-практиків, виробників і постачальників навчального обладнання, а також випускників, учнів, батьків і громадськості. Після проведення заходів доповідачам видається відповідний Сертифікат.