Оголошено конкурс дитячого малюнка «Я у безпеці з МВС»

8 груд. 2022
До дня Св. Миколая Міністерство внутрішніх справ України оголошує конкурс дитячого малюнка «Я у безпеці з МВС», який проходитиме з 1 по 19 грудня. Учасниками конкурсу є діти віком до 14 років включно. Від кожного учасника приймається одна робота. Малюнок має бути виконаний власноруч, без допомоги інших осіб. Колективні роботи не розглядають.

До дня Св. Миколая Міністерство внутрішніх справ України оголошує конкурс дитячого малюнка «Я у безпеці з МВС», який проходитиме з 1 по 19 грудня. Учасниками конкурсу є діти віком до 14 років включно.

Терміни проведення:
1 – 15 грудня – оголошення конкурсу та отримання робіт від учасників;
16 – 18 грудня – визначення авторів кращих робіт;
19 грудня – нагородження переможців конкурсу.
   Беручи участь у конкурсі, його учасники погоджуються, що в разі виграшу їхні імена та малюнки можуть бути оприлюднені та використані МВС на офіційному сайті міністерства, соціальних мережах, а також у ЗМІ. Таке використання є безплатним і жодним чином не відшкодовується.
   Надіслати роботу можна на е-адресу: [email protected]
   Більше інформації на сайті МВС за посиланням.