Харківські герої освітнього фронту

25 січ. 2023
Публікація Telegram-каналу «Харківські герої освітнього фронту»

24 лютого 2022 року докорінно змінило життя  родини вчительки іноземної мови Харківської гімназії №34 Основ’янського району Олени Олександрівни.  ЇЇ батько  Олександр Олексійович, не вагаючись ні хвилини,  пішов до військкомату, щоб стати до лав оборонців України. За цей час довелось пережити дуже багато, але найголовнішим для чоловіка залишається безпека рідних та здобуття перемоги для Батьківщини. Перебуваючи в лавах Національної гвардії України, Олександр Олексійович надихає всіх своїм прикладом, залишається людяною та турботливою людиною. Про нього з теплом говорять родичі, сусіди, побратими.

Його донька Олена допомагає в роботі з родичами військовослужбовців, перекладає з англійської мови анімаційні фільми та тексти для Інституту психологічного здоров’я, працює як психолог (її друга спеціальність) з дітьми, які були змушені перебувати  в укриттях.

Зараз надзвичайно важливо відчувати себе потрібним у потрібний час у потрібному місці, допомагати одне одному та залишатися людьми.