До уваги батьків майбутніх першокласників!

23 лют. 2023
Зарахування до 1 класу на 2023/2024 навчальний рік

Шановні батьки майбутніх першокласників!
            Відповідно до наказу МОН від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" та п. 2.3 наказу ДО ХМР від 28.12.2022 № 230 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2023 році", Харківська гімназія № 34 оголошує з 03.04.2023 прийом документів на зарахування до 1 класу на 2023/2024 навчальний рік.
Список документів для зарахування:
1. Заява одного з батьків
2. Копія свідотства про народження дитини
3. Оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о "Довідка учня агальноосвітнього закладу про результати обов язкового медичного профілактичного огляду"
Шановні батьки!
На сайті     «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»  Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі освіти ( переглянути Інструкцію для батьків).
Заклад має доступ до перегляду та обробки заяв. Зазначаємо, що електронна реєстрація до закладу загальної середньої освіти не встановлює черговість зарахування, а електронна заявка не є підставою для зарахування дитини до закладу загальної середньої освіти.
Звертаємо Вашу увагу, що залишається чинним Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (далі - Порядок), затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367.
Згідно з пунктом 4 розділу І Порядку зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти (далі - заява про зарахування) одного з батьків, поданої особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1 до Порядку, до якої додаються:
  •  копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);
  • оригінал чи копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о, довідка профілактичних щеплень.