Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Міська Освітня мережа Система тестування знань

Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова

Вітаємо з перемогами!

22 серп. 2023
Усі наші перемоги тобі, Україно! Саме під таким гаслом виступають і перемагають на міжнародних турнірах, спортивних, творчих, юні здобувачі освіти Харківського ліцею №34

Усі наші перемоги тобі, Україно! Саме під таким гаслом виступають і перемагають на міжнародних турнірах, спортивних, творчих, юні здобувачі освіти Харківського ліцею №34. А саме: Тарасенко Єгор, учень 9-Б класу, -неодноразовий переможець міжнародних змагань з греко-римської боротьби;   Овраменко Анастасія, учениця 9-А класу, та її сестра Барабаш Ярослава, учениця 4-Г класу, призерки міжнародних змагань з  кіокушинкай карате, які проходили в м. Прага (Чехія); юний боксер Маркевич Дмитро , учень 4-Г класу, який посів 1 місце у змагання з боксу,,DIE NACTH DER LÖWEN” Місто  Wuppertal Німеччина, футбольне майбутнє нашої країни Храмцов Артем, учень 6-Б класу (у  складі своєї команди посів друге місце у  змаганнях з футболу м. Перемишль Польща) та Попов Даниїл, учень 4-Г класу (посів III місце у Міжнародному дитячому турнірі з футболу  « Ateitis GUP» у складі команди « Kluge Jungs» м.Hamburg Німеччина).
 Не відстає від спортсменів і творча молодь ліцею: Баннік Мірослава, учениця 7-В класу, Крячко Дарина, учениця 6-В класу,  у складі  народного колективу сучасного танцю "Торнадо" посіли призові місця на міжнародному фестивалі в Болгарії. Юна співачка Тарасова Марина, учениця 4-В класу, учасниця вокальної студії «Посмішка», лауреат I премії фестивально-творчої організації «WORD JF TALENTS» міжнародного багатожанрового фестивалю – конкурсу мистецтв « Яскраве майбутнє» « Bright future Haly».
Пишаємося своїми талановитими ліцеїстами.