«ПСИХОЛОГІЧНА ПРОКАЧКА ДО НМТ»

14 лют. 2024

До уваги учнів випускних класів та їх батьків!

При підготовці до cкладання НМТ окрім знань із відповідного предмету, важливим є психологічна готовність до навантаження та стресу. Враховуючи складну безпекову ситуацію та підвищення навантаження на здобувачів освіти саме у нашій області, є вкрай важливою відповідна психологічна підготовка.

ХНЕУ ім. С. Кузнеця запрошує всіх абітурієнтів долучитися до воркшопів «ПСИХОЛОГІЧНА ПРОКАЧКА ДО НМТ»! Мета проєкту полягає у психологічній допомозі та психологічному супроводі вступників під час підготовки та складання HMT.

Запропонована програма включає міні-лекції, інтерактинвні методи навчання, наочний матеріал, майстер-класи, тренінгові впpaви. Таким чином, цей цикл заходів сприятиме покращенню  психологічного здоров'я вступників, підвищить якість  підготовки до НМТ, розвине психологічну готовність до подолання стресових ситуацій.

Програма підготовки розрахована на здобувачів освіти (які готуються складати НМТ ) та ïx батьків.  Безкоштовно.

Час проведення з 17 лютого по 20 травня 2024 року.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_Ib5CvdrMN4ktWWo8KNh6svzpR2TyuIbQMLs47TuZ9EuIHg/viewform