3 січ. 2024

"Коли світ на межі змін: школа чутлива до психічного здоров'я"

Соціально-психологічною службою сьогодні розпочато проведення тренінгів для вчителів за програмою "Коли світ на межі змін: школа чутлива до психічного здоров'я"
3 січ. 2024

Вітаємо Єгора Вишневського!

Вишневський Єгор, учень 5 класу Харківського ліцею №34, посів І місце у ваговій категорії до 40 кг у Фестивалі дитячих єдиноборств у дисципліні кікбоксинг, який проходив у Харкові під патронатом Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Вітаємо юного спортсмена!
28 груд. 2023

Новорічна вистава "Мавка"

Учні ліцею сьогодні, 28.12.2023 року, відвідали виставу "Мавка", яку представив театр "Тимур". Від імені Харківського міського голови дітей привітала Анна Головчанського, Голова адміністрації Основ'янського району.
25 груд. 2023

Вітаємо Тарасенка Єгора, учня 9 класу!

Учень Харківського ліцею № 34 нагороджений стипендією Харківського міського голови «Обдарованість»
25 груд. 2023

Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Новим роком та Різдвом Христовим

Ігор Терехов привітав маленьких харків'ян із святами - Різдвом Христовим і Новим роком.

З Різдвом Христовим!

24 груд. 2023

Мюзикл "Вартові часу"

Учні ліцею відвідали новорічний мюзикл ""Вартові часу", що проходив під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова.
20 груд. 2023

Новий онлайн-курс від ЮНІСЕФ з мінної безпеки для вчителів, рятувальників та поліцейських

18 грудня 2023 року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки, МВС та ДСНС запустили онлайн-курс «Як навчати дітей мінної безпеки» для освітян, рятувальників та поліцейських, присвячений ефективному викладанню мінної безпеки дітям і підліткам з огляду на їхні вікові та психологічні особливості в інтерактивній формі, що відповідає міжнародним нормам мінної просвіти.
20 груд. 2023

Вітаємо Ніршу Єгора!

Нірша Єгор, учень 5- Б класу, посів 2 місце в ІІ відкритому турнірі з кіокушинкай карате HIKARI CUP, який проходив у м.Києві. Вітаємо юного спорсмена!
17 груд. 2023

Профорієнтаційна гра з Kharkiv IT cluster