30 лист. 2023

Інформаційна кампанія для підлітків «Спільно до безпеки. Зимові пригоди без шкоди»

В Україні стартує інформаційна кампанія для підлітків «Спільно до безпеки. Зимові пригоди без шкоди», у межах якої Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Міністерство внутрішніх справ знайомитимуть підлітків із правилами безпечної поведінки взимку. За словами організаторів, питання безпеки дітей особливо загострюється в осінньо-зимовий період. Підготовлені спеціалістами відеоролики, тіктоки, друковані матеріали для дітей та їхніх батьків розказані мовою підлітків і подані в яскравій розважальній формі, з прикладами та поясненнями правильної й хибної поведінки. Матеріали про безпеку взимку розміщено на сторінці кампанії.
29 лист. 2023

Робота психолога в Метрошколі.

Інна Хоміч, психологиня Харківського ліцею №34, стверджує що ігри можуть бути не лише веселими, але й корисними! Тому, психологиня проводить розвиваючі ігри на розвиток взаємопідтримки та комунікації, з дітьми які відвідують заняття в школі метро, наприклад, вправи на згуртування та взаємодопомогу Гра "Дах"- якщо впав попроси допомоги!
25 лист. 2023

25 листопада в Україні та світі вшановують пам’ять жертв Голодоморів.

25 листопада в Україні та світі вшановують пам’ять жертв Голодоморів. Ця дата присвячена подіям 1932-1933 років, коли в результаті політики Радянського союзу щодо хлібозаготівель і колективізації від голоду в Україні померли, за різними підрахунками, від 7 до 10 мільйонів людей. Учні, педагоги ліцею долучилися до акції "Запали свічку". Нпередодні цієї трагічної дати в закладі пройшли годни спілкування, виховні години, уроки історії. Учні 1-Б класу вшанували пам'ять жертв Голодоморів під час занять в Метрошколі.
21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

Щороку 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Це доволі молоде, але дуже важливе свято, яке нагадує про прагнення українців до свободи попри будь-які труднощі. Воно присвячене двом революціям останніх років — Помаранчевій (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності.
17 лист. 2023

Єдиний урок з безпеки дорожнього руху!

16 лист. 2023

Міжнародний день толерантності

15 лист. 2023

Онлайн - зустріч з представниками Освітнього центру Верховної ради.

Учні 7-в відвідали інтерактивну онлайн - зустріч з представниками Освітнього центру Верховної ради. Діти з радістю спілкувалися з представниками Апарату Верховної ради України, фахівцями із законотворення.Такі зустрічі зміцнюють довіру до українського парламенту та допомагають краще зрозуміти законодавчі процеси.
13 лист. 2023

Година психолога

Інна Хоміч, практичний психолог, провела годину психолога з учнями1В та 4В класів "Клякса-вакса", під час якої формувала навички стресостійкості, розвиток уміння визначати і керувати своїм емоційним станом під час війни.
9 лист. 2023

Експертне коло «Експертна діяльність педагогів як складова якості освіти закладу».

У рамках проведення Тижня якості освіти 08 листопада 2023 року управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області проведено експертне коло «Експертна діяльність педагогів як складова якості освіти закладу».
8 лист. 2023

Презентація філологічного факультету ХНУ імені В. Каразіна.

Профорієнтаційний захід для учінв 11 класу: презентація філологічного факультету ХНУ імені В. Каразіна.