9 трав. 2024

8 трав. 2024

З Днем пам'яті та примирення

6 трав. 2024

ПРО ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНИ

Про інформаційні матеріали до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни
6 трав. 2024

Смаколики для захисників

3 трав. 2024

Вітаємо Валерію Мельник, ученицю 11 класу!

Валерія Мельник, учениця 11 клау зайняла ІІІ місце у відкритому Чемпіонаті України з кіокушинкай карате «Бійці Нації», який днями проходив у м. Києві. Валерія змагалася у віковій категорії 16-17 років (вага до 50 кг). Вітаємо юну спортсменку.
2 трав. 2024

Курс Освітнього центру Верховної Ради України та Офісу Доброчесності НАЗК з теоретичних та практичних навичок ідентифікації та нейтралізації корупції у всіх сферах нашого життя «ОЦе курс: Шлях до доброчесності».
29 квіт. 2024

Вітаємо з перемогою у всеукраїнському мультидисциплінарному турнірі «Харківське троєборство».

26 квіт. 2024

Вшанування пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф

25 квіт. 2024

День цивільного захисту (онлайн)

25 квіт. 2024

Вітаємо Валерію Мельник, ученицю 11 класу!