План заходів

щодо запобігання корупційним правопорушенням та правопорушенням,

пов’язаним із корупцією, іншим порушенням Закону України «Про запобігання корупції»

у комунальному закладі "Харківський ліцей № 34 Харківської міської ради"

на 2023/2024 навчальний рік

Захід

Термін

Відмітка про виконання

1.

Забезпечити безумовне дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції», реалізацію системи заходів, пов'язаних з усуненням причин та умов, які сприяють злочинним проявам і корупції

2.

Проводити роз’яснювальну роботу серед працівників ліцею з питань дотримання окремих положень антикорупційного законодавства та Закону України "Про державну службу".

3.

Провести інвентаризацію матеріальних цінностей

Шевченко Л.Ф.

4.

Слідкувати за використанням комунального майна виключно для забезпечення здобуття дітьми освіти.

Шевченко Л.Ф.

5.

Надавати учасникам освітнього процесу роз’яснення щодо функціонування каналів зв’язку для повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень

6.

Ознайомити працівників ліцею  з внутрішньою процедурою і механізмами прийняття та розгляду повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень та порядком розгляду таких повідомлень.

7.

Вивчати повідомлення працівників ліцею про можливі корупційні прояви

8.

Проводити роз’яснювальну роботу серед працівників ліцею з питань дотримання обмеження щодо одержання подарунків для себе чи близьких осіб (заборона отримання подарунка, якщо його вартість більше 1 прожиткового мінімуму).

9.

Ужити заходи щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів.

10.

Повідомити про виникнення реального чи потенційного конфлікту інтересів директора.

11.

Не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

12.

Забезпечити якісний добір і розстановку кадрів на засадах конкурсного відбору.

13.

Забезпечити об’єктивну атестацію кадрів, вжиття заходів щодо запобігання, виявлення та усунення конфлікту інтересів

14.

Забезпечити дотримання посадовими особами гімназії педагогічної етики.

15.

Забезпечити дотримання вимог політичної нейтральності, уникнення демонстрації у будь-якому вигляді власних політичних переконань, не використання службових повноважень в інтересах політичних партій чи їх осередків або окремих політиків.

16.

Забезпечити дотримання принципу неупередженості, незважаючи на приватні інтереси, особисте ставлення до будь-яких осіб, на свої політичні, ідеологічні, релігійні погляди.

17.

Не розголошувати і не використовувати конфіденційної інформації , яка стала відома у зв’язку з виконанням службових повноважень, в тому числі про випадки боулінгу в ліцеї.

18.

Формувати у працівників ліцею усвідомлення про важливість і відповідальність державної служби, роз’яснювати їм правову відповідальність за корупційні правопорушення, інформувати про основні положення українського та міжнародного законодавства щодо протидії корупції

19.

Своєчасно надавати відповіді на запити правоохоронних органів

20.

Висвітлювати на офіційному сайті організаційно-розпорядчу діяльність ліцею

21.

Забезпечувати відкритість і прозорість діяльності ліцею шляхом оприлюднення та своєчасного оновлення публічної інформації на офіційному сайті гімназії, в тому числі щодо звітної інформації про використання грошових коштів.

22.

Узагальнити інформацію щодо стану виконання антикорупційних заходів у 2023-2024 навчальному році на нараді при директорі.

23.

Розробити заходи щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства у ліцеї на 2023-2024 навчальний рік.

Апончук Т.В.

Заступник директора                                                                                   Т.В.Апончук

з навчально-виховної роботи, відповідальна

особа з питань запобігання корупції