1 жовт. 2023

З Днем Захисників та Захисниць України!

З Днем захисників та Захисниць України!
1 жовт. 2023

З Днем працівників освіти!

30 вер. 2023

Всеукраїнський день бібліоткек!

Вітаємо наших бібліотекарів, Ніну Шевченко та Оксану Пильнєву, з професійним святом!
27 вер. 2023

Навчально-тренінгові заняття: "Перша психологічна допомога та особливості її застосування у подоланні кризових ситуацій в освітньому середовищі в сучасних надзвичайних умовах

У ліцеї трвають навчально-тренінгові заняття (офлайн): "Перша психологічна допомога та особливості її застосування у подоланні кризових ситуацій в освітньому середовищі в сучасних надзвичайних умовах" у межах онлайн-програми від Ізраїльської коаліції Травми "Перша психологічна допомога, самодопомога, пом'якшення наслідків професійного вигорання працівників сфери освіти".
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

«Україна-мирна країна. Україна прагне миру»,- саме ці слова звучали в Харківському ліцеї №34 під час онлайн-заходів до Міжнародного дня миру. Мир для нас значить дуже багато: можливість жити повним життям, працювати, навчатися, не боятися за життя своє та своїх близьких. А найбільшим бажанням для юних харків’ян -є бажання сісти за парти, відчути плече товариша, бігати на перервах, безпечно , не лякаючись сигналу «Повітряна тривога», гуляти рідним містом. Тому мир - це найцінніше, що тільки може бути.
18 вер. 2023

Психологічні хвилинки у метрошколі

Інна Хоміч, психологиня ліцею, під час супроводу учнів до ШколиМетро здійснює моніторинг емоційного стану учнів і педагогів та в разі потреби надає першу психологічну допомогу. Протягом уроків фахівець проводить психологічну хвилинку, а на перерві організовує ігри, які розвивають комунікативні навички учнів.
14 вер. 2023

Навчально-тренінгові заняття для педагогічних працівників освіти міста Харкова з надання першої психологічної допомоги в стресових ситуаціях здобувачам освіти

9 вер. 2023

9 вересня-День фізичної культури і спорту України

6 вер. 2023

День читання книг

Книги — наші вірні порадники, вони вчать нас мислити, відкривають нам невідоме. А тому роль книги в житті людини дуже велика: своїй грамотності, освіченості ми зобов’язані книзі. Вона вчить нас бути чесними, працьовитими, любити свій край, поважати людей.
2 вер. 2023

Відвідування вистави театру "Мадрігал"

Чудовим подарунком від Харківського міського голови Ігоря Терехова до Дня Знань для учнів початкової школи Основ'янського району стала вистава "Зачарована". Діти спостерігали на сцені зворушливу історію про прекрасну принцесу Аврору та поринули разом із театром “Мадрігал” у чарівну казку фентезі!