3 лист. 2022

Веб-матеріали на допомогу педагогічним та бібліотечним працівникам до Дня української писемності та мови

Освітній портал Знайшов пропонує до Дня української писемності та мови веб-список безкоштовних матеріалів на допомогу педагогічним та бібліотечним працівникам. Велика динамічна підбірка з посиланнями допоможе підібрати набільш оптимальну форму роботи з учнями розширити їх знання про красу і багатство української мови, ознайомити дітей з українськими звичаями, пробудити почуття національної гідності, показати їм цінність і багатство української мови без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.
29 жовт. 2022

Розважальні заходи

На базі гімназії напередодні Хелловіна пройшли розважальні заходи, підготовлені та проведені командой проєкта "СпівДія заради дітей". Дякуємо за яскраве шоу та позитивні емоції.
20 жовт. 2022

В Україні стартує ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

За інформацією ДУ «ІМЗО», на виконання Указу Президента України «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 571, в Україні стартує наймасовіше інтелектуальне змагання митців художнього слова.
16 жовт. 2022

Всесвітній день хліба

16 жовтня-Всесвітній день хліба.
14 жовт. 2022

День захисників та захисниць України

В цьому році свято Захисників та Захисниць України набуло особливого значення
14 жовт. 2022

Харків вдячний

13 жовт. 2022

Акція "Героям сучасності"

До Дня захисників та захисниць України Департамент освіти ініціював акцію «Героям сучасності» для юних харків'ян та освітян.
12 жовт. 2022

"Шкільний офіцер поліції"

6 жовт. 2022

Онлайн курс з громадянської просвіти для школярів

Освітній центр Верховної Ради України запрошує учнів 8-11-класів долучитися до курсу з громадянської просвіти для школярів, який стартує 7 жовтня.
2 жовт. 2022

Вітання з Днем працівника освіти директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко