2 бер. 2023

Година психолога з учнями 8-9 класів "Турбота про себе"

Хоміч І.Ю., практичний психолог гімназії, провела з учнями 8-9 класів психологічну годину "Турбота про себе"
28 лют. 2023

Зустріч зі шкільним офіцером поліції.

Сьогодні учні 8б класу в рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції" зустрілися зі шкільним офіцером поліції. Під час зустрічі обговорили правила дорожнього руху, правила мінної безпеки, правила поведінки в інтернеті.
25 лют. 2023

ДПА СКАСОВАНО, А ВСТУПНА КАМПАНІЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЗА ОСОБЛИВОЮ ПРОЦЕДУРОЮ

23 лютого 2023 року відбулося засідання Верховної Ради України, де було підтримано законопроєкт №8228-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року».
23 лют. 2023

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Зарахування до 1 класу на 2023/2024 навчальний рік
22 лют. 2023

Проводжаємо зиму, зустрічаємо весну!

Дякуємо зразковому ансамблю "Візаві" ЦДЮТ №7, які разом з учнями початкової школи, мешканцями Основ'янського району 21.02.2023 року проводжали зиму, зустрічали весну святом Масниці.
21 лют. 2023

21 лютого-Міжнародний день рідної мови

Плекаймо рідну мову!
20 лют. 2023

День Героїв Небесної Сотні

Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні, які ціною власного життя відстояли майбутнє нашої держави.
20 лют. 2023

19 лютого українці відзначають День Державного Герба

19 лютого українці відзначають День Державного Герба. Це свято присвячене події 1992 року, адже саме у цей день Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України.
16 лют. 2023

День єднання

16 лютого український народ вже другий рік поспіль святкує День єднання України.
15 лют. 2023

15 лютого Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Цей день – нагадування для всіх поколінь українців про взірець мужності, самовідданості, вірності військовому обов’язку, яким стали воїни-інтернаціоналісти.