20 груд. 2022

Концерт артистів ХНАТОБу під патронатом Червого Хреста

Сьогодні в Пункті Незламності для учнів 8-11 класів артисти ХНАТОБу дали концерт. Під час виступу звучали українські народні пісні, пісні естрадних українських виконавців. Глядачі із задоволенням підспівували артистам. Концерт пройшов під патронатом Червого Хреста.
20 груд. 2022

Казкова вистава на станції метро "Університет"

Новий рік-час див та казки. Ми всі чекаємо подарунків, загадуємо бажання та мріємо. Неперевершений святковий настрій для дітвори створити учасники вистави "Біла чаклунка Ледінелла", яка проходить на станції метро "Університет", під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова. Дякуємо всім причетним до дива.
19 груд. 2022

З Днем святого Миколая!

Зі святом святого Миколая! Нехай цей день буде наповнений яскравими фарбами, добром та радістю! Бажаємо вам душевного спокою, миру та добробуту! Щасливих зимових свят! Нехай цей день наповнить душі та серця світлом. Теплих усмішок, добрих вчинків та подарунків долі. Ця зима обов'язково порадує ваш дім щастям.
14 груд. 2022

Бесіди з кібербезпеки

У рамках проекту "Шкільний офіцер поліції" відбулася бесіда про кібербезпеку з учнями 3г класу.
13 груд. 2022

Концерт артистів ХНАТОБу під патронатом Червого Хреста

Сьогодні в Пункті Незламності для учнів 5-7 класів та їхніх батьків артисти ХНАТОБу дали концерт. Під час виступу звучали українські народні пісні, пісні естрадних українських виконавців. Глядачі із задоволенням підспівували артистам. Концерт пройшов під патронатом Червого Хреста.
10 груд. 2022

День прав людини

10 грудня-День прав людини
8 груд. 2022

Оголошено конкурс дитячого малюнка «Я у безпеці з МВС»

До дня Св. Миколая Міністерство внутрішніх справ України оголошує конкурс дитячого малюнка «Я у безпеці з МВС», який проходитиме з 1 по 19 грудня. Учасниками конкурсу є діти віком до 14 років включно. Від кожного учасника приймається одна робота. Малюнок має бути виконаний власноруч, без допомоги інших осіб. Колективні роботи не розглядають.
6 груд. 2022

День Збройних Сил України

День Збройних Сил України-це свято всіх, хто боронить незалежність рідної Батьківщини. У цей день учні гімназії на онлайн-уроках, через малюнки, у відеопривітаннях бажали своїм захисникам гордо стояти на сторожі спокою батьківщини, легко відбивати всі навали з боку противника, усувати будь-які проблеми і перешкоди на горизонті, зберігати спокій і оптимізм душі, берегти щастя й доброту в серці.
30 лист. 2022

Заходи в рамках акції "16 днів проти насильства"

У гімназії в рамках акції "16 днів проти насильства" проходять різноманітні заходи: хвилинки доброти, виставка світлин "Даруй добро", психологічні хвилинки, випущено випуск шкільної газети.
27 лист. 2022

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Основне завдання цієї кампанії привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.