26 лист. 2022

День пам'яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів (четверта субота листопада)- це день скорботи кожного українця, і жодна душа не залишається байдужою, згадуючи трагічну долю українського народу.
21 лист. 2022

День гідності та свободи в Україні щорічно відзначається 21 листопада.
19 лист. 2022

Єдиний урок з безпеки дорожнього руху!

18.11.2022 року в онлайн форматі пройшов єдиний урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому"
18 лист. 2022

Обережно, вибухонебезпечні предмети!

Згідно з рекомендаціями ГУ ДСНС України в Харківській області в гімназії щоденно проводиться роз'яснювальна робота зі здобувачами освіти щодо правил поводження під час виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів.
16 лист. 2022

16 листопада-Міжнародний день толерантності

У гімназії 16 листопада до Міжнародного дня толерантності прошли виховні години в онлайн форматі.
14 лист. 2022

ДНУ «ІМЗО» інформує, що 23 – 25 листопада 2022 року в онлайн форматі відбудуться Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Чотирнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті».
9 лист. 2022

Всеукраїнський радіодиктант єдності

Сьогодні, 09.11.2022 року, учні та педагоги гімназії приєдналися до написання Всеукраїнського диктанту єдності.
9 лист. 2022

День української писемності та мови

Сьогодні, 9 листопада, – День української писемності та мови. Це державне свято було встановлено 6 листопада 1997 року Указом Президента України за підтримки ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі нашої мови для розвитку суспільства. В Указі було зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця».
8 лист. 2022

Зустрічі зі шкільними поліцейськими

Продовжуються зустрічі учнів гімназії з поліцейськими у рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції". Сьогодні шкільний поліцейським Ведмедеря Евген завітав до учнів 4-В класу. Дякуємо йому.
6 лист. 2022

Освітній хаб «Google Знання»

В Україні стартувала робота освітнього хабу Google Знання, метою якого є допомога українцям отримувати нові навички та розвивати кар'єру.