29 січ. 2023

«Бій за майбутнє». День пам'яті Героїв Крут.

25 січ. 2023

Харківські герої освітнього фронту

Публікація Telegram-каналу «Харківські герої освітнього фронту»
24 січ. 2023

Онлайн зустріч шкільних офіцерів поліції з учнями гімназії

24.01.2023 року відбулася зустріч у рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції" з учнями 3-В класу.
22 січ. 2023

День Соборності України

22 січня український народ щорічно святкує День Соборності України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Напередодні свята в гімназії пойшли заходи в форматі онлайн: виховні години, виставки малюнків, фоточелендж "Україна-це ми"
21 січ. 2023

Вступ до закладів вищої освіти у 2023 році

17 січ. 2023

Просвітницькі заходи з питань мінної, пожежної безпеки та цивільного захисту

Згідно з рекомендаціями ГУ ДСНС України в Харківській області в гімназії постійно проводиться роз'яснювальна робота зі здобувачами освіти щодо правил поводження під час виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів. До просвітницьких заходів з питань мінної, пожежної безпеки та цивільного захисту залучається також адміністрація гімназії і працюючий персонал. 17 січня 2023 року головний інспектор ВЗНС по Основ’янському району ХМТГ ГУ ДСНС України в Харківській області майор служби цивільного захисту Мелешко Олексій Андрійович докладно розповів про правила безпечної поведінки та алгоритм дій під час виявлення підозрілих (вибухонебезпечних) предметів, вручив посібники з мінної безпеки, тематичні пам’ятки та буклети.
12 січ. 2023

Пізнавально – ігрові розваги для учнів початкових класів

11 та 12 січня 2023 року в Пункті незламності для учнів початкових класів гімназії класоводи, вчителі фізкультури, вчителі англійської мови, робітники бібліотеки організували дітям спортивні та пізнавальні розваги: естафети, вікторини, рухливі ігри. Грати сподобалось і дітям, і батькам, бо це цікаво, весело, а ще й корисно. Спілкування з друзями та гра – прості способи зняти стрес та емоційну напругу, що зараз для діток особливо важливо.
10 січ. 2023

Молоді пропонують долучитися до курсу соціально відповідального блогінгу «MOLOблогерстVO»

Підлітків та молодь від 14 до 25 років, що ведуть активний спосіб життя та прагнуть змінювати свій мікросвіт завдяки соціально важливим проєктам, волонтерству та громадській діяльності, запрошують приєднатися до освітнього курсу соціально відповідального блогінгу «MOLOблогерстVO». Це будуть надзвичайно інтенсивні, цікаві та корисні два тижні, протягом яких молодь побуває на закритих прямих ефірах з відомими українськими блогерами, навчаться просувати соціально важливі теми і дізнаються, як прокачати свій блог до небачених раніше висот! Старт - 3 жовтня. Більше інформації та реєстрація за посиланням.
6 січ. 2023

Вітання зі Святим Вечором

Святий Вечір
6 січ. 2023

Арт-терапія-зцілення мистецтвом

В грудні учні 2,3 та 4х класів познайомилися з одним із напрямків арт-терапії, а саме мандалотерапія - зцілення мистецтвом. Протягом заняття діти створили свої «Мандали бажань» та спробували зрозуміти свої почуття, розкрили свої творчі здібності навчилися прислухатися до своїх почуттів і висловлювати їх.