14 лют. 2023

Безпека в інтернеті

У гімназії продожується проведення заходів щодо безпечної поведінки в інтернеті під гаслом "Споживай безпечно!".

Проєкт "МРІЯ"

Кіберполіція України, спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створила проєкт «МРІЯ» – спільну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі.
13 лют. 2023

16 лютого 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар «Цифрові ресурси для вчительства. Чому принцип «чим більше — тим краще» не працює?».

Презентації підручників для 1 класу, поданих на конкурс

Інститут модернізації змісту освіти запрошує учителів, батьків та учнів переглянути презентації авторських концепцій підручників для першого класу
9 лют. 2023

Вебінар «Булінг в закладі освіти: як розпізнати, ефективно реагувати та протидіяти?»

08.02.2023 року Хоміч І.Ю., практичний психолог гімназії, взяла участь вебінарі «Булінг в закладі освіти: як розпізнати, ефективно реагувати та протидіяти?»
9 лют. 2023

Онлайн зустріч шкільних офіцерів поліції з учнями гімназії 09.02.2023 року відбулася зустріч у рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції" з учнями 1-Б класу.

8 лют. 2023

Заходи з нагоди Тижня безпечного поводження в інтернеті

Протягом тижня Безпечного інтернета в гімназії проходять заходи відповідної тематики. Хоміч І.Ю., практичний психолог, провела годину спілкування з учнями початкової школи щодо запобігання кібербулінгу, а учні 5б класу нагадали всім про Правила безпечного поводження в інтернеті.
8 лют. 2023

Вітаємо Суворова Петра Ігоровича!

За високий фаховий рівень в галузі національно-патріотичного виховання молоді був нагороджений Подякою Суворов Петро Ігорович, учитель предмета "Захист України". Вітаємо.
7 лют. 2023

Треніінги для учнів "Стоп булінг!"

Хоміч І.Ю., практичний психолог гімназії, провела з учнями початкової школи тренінги "Стоп булінг. Поради дітям"
6 лют. 2023

Рекомендації як говорити з дітьми про безпеку в Інтернеті від освітнього проєкту #stop_секстинг

Міністерство освіти і науки України оприлюднило рекомендації від експертів освітнього проєкту #stop_секстинг до Міжнародного дня безпечного інтернету, які допоможуть освітянам та батькам говорити про інтернет-безпеку з дітьми, та поради куди звертатися по допомогу у разі онлайн-ризиків для дітей.