5 січ. 2023

Спортивні розваги в Пункті Незламності

05.01.2022 в Пункті Незламності вчителі фізичної культури Суворов П.І., Світлична Т. Є. та класні керівники 5х класів зібрали учнів 5-х класів і в дружній атмосфері провели спортивні розваги. Учні 5х класів взяли участь у різних цікавих естафетах: "Пінгвіни з м'ячем", "Ведення м' яча", "Футбольний слалом", "Не загуби пару". Наприкінці свята всі діти отримали солодкі подарунки.
4 січ. 2023

Вітаємо Рябокінь Марію, випускницю 11-а класу 2021-2022 року, стипендіантку Президента України.

Військова агресія не змогла зупинити прагнення молоді до розвитку та самореалізації. Проте нові виклики не тільки не злякали наших талановитих дослідників, а й надихнули взагалі забути фразу «не на часі» та боротися за перемогу з іще більшою наснагою.
3 січ. 2023

Всеукраїнський конкурс для вчительської спільноти «Кращий гендерночутливий STEM-урок»

Педагогічним працівникам закладів загальної середньої, позашкільної, спеціалізованої, професійної (професійно-технічної) освіти всіх форм власності пропонуються узяти участь у конкурсі «Кращий STEM-урок»
2 січ. 2023

«Навички для успішного життя»: освітня ініціатива для учнів 6-11 класів

Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та провідними українськими дистанційними школами запустили нову освітню ініціативу «Навички для успішного життя» для учнів 12-17 років. Завдяки участі в Проєкті школярі отримають нових друзів, а також корисні знання, які знадобляться їм протягом всього життя.
29 груд. 2022

Створено чат-бот «Спільно для вчителів» - особистий помічник вчителів у кризовий час

Освітня організація «Навчай для України / Teach For Ukraine» за підтримки ЮНІСЕФ у межах ініціативи «Спільно до навчання» презентувала чат-бот «Спільно для вчителів», створений допомагати освітянам під час різного роду криз у час війни.
25 груд. 2022

Здорове харчування під час війни: чому це важливо?

Правильно харчуватися важливо завжди, а особливо зараз, адже організм постійно перебуває у стані стресу. Важливо пам’ятати: те, що ми їмо, впливає на емоційний, психологічний та фізичний стан.
23 груд. 2022

Солодкі подарунки!

Сьогодні учні старшої школи отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Ігоря Терехова.
22 груд. 2022

Вручення солодких подарунків учням 1-4 класів.

Сьогодні учні 1 - 4 класів під час святкової вистави отримали солодкі подарунки та світловідбиваючі стрічки від Харківського міського голови Ігоря Терехова.
21 груд. 2022

Ялинка для учнів пільгового контингенту

Сьогодні, 21.12.2022 року, учні пільгових категорій відвідали новорічну виставу в Харківському палаці дитячої та юнацької творчості та отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Ігоря Терехова.Дякуємо за казковий настрій, радість та посмішки!
20 груд. 2022

Вручення солодких подарунків учням 5-11 класів

Сьогодні учні 5-11 класів отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Ігоря Терехова.