23 лют. 2018

Зустріч учнів 7-в класу з представниками патрульної поліції м. Харкова.

23.02.2018 року в рамках місячника правової освіти учні 7-В класу зустрілися з представниками патрульної поліції м. Харкова.
22 лют. 2018

Виставка патріотичних поробок "Борітеся-поборете!"

У рамках місячника національно-патріотичного виховання учні 1-4 класів виробили та влаштували виставку патріотичних поробок"Борітеся-поборете!"
20 лют. 2018

20 лютого - День вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні.

Сьогодні, 20.02.2018 року, у День вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні, в гімназії перші уроки розпочалися з хвилини мовчання.
19 лют. 2018

День відкритих дверей у Харківському інституті танкових військ.

З метою національно-патріотичного вихованння молодого покоління,профорієнтаційної роботи, ознайомлення учнів зі структурою танкових військ учні 10-11 клсів гімназії разом з учителем предмету "Захист Вітчизни" відвідали День відкритих дверей у Харківському інституті танкових військ.
16 лют. 2018

Проводжаємо зиму, зустрічаємо весну!

Сьогодні учні та вчителі гімназії разом з почесними гостями Головчанською А.О., головою адміністрації Основ'янського району, депутатом Харківської міської ради, Мацаком О.І., депутатом Харківської обласної ради, проводжали забавами та піснями зиму та закликали весну. Гості свята подарували вчителям гімназії каравай.
14 лют. 2018

Навчальна програма підготовки тренерів НУШ

Міністерство освіти і науки затвердило Орієнтовну навчальну програму підготовки тренерів для учителів Нової української школи. Про цей йдеться в наказі МОН України ві 05.02.2018 №97 “Про затвердження Орієнтовної навчальної програми підготовки тренерів для навчання педагогічних працівників, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 і 2019/2020 навчальних роках”, опублікованому на сайті Інституту модернізації змісту освіти. Програма складається з 60 годин дистанційного курсу та 60 годин очного навчання, що включає підготовку тренерів у громадських та інших освітніх організаціях.
7 лют. 2018

День безпечного iнтернету.

6 лютого в гiмназii пройшла низка заходiв, присвячених правилам безпечного поводження в мережi Iнтернет.
5 лют. 2018

Змагання шкільних груп підтримки (черлідерів)

Вітаємо команду нашої гімназії з перемогою у районних змаганнях шкільних груп підтримки (черлідерів)
31 січ. 2018

Школа для майбутніх першокласників!

З 02.02.2018 року з 15-00 до 16-00 у гімназії щоп'ятниці будуть проходити заняття для майбутніх першокласників.
26 січ. 2018

«УЧИТЕЛЬ РОКУ 2018».

25 січня 2018 року у Основ’янському районі відбулося свято вшанування учасників та переможців районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018». Цього року учасників районного туру конкурсу – 18. Вони виступили в 4 номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова», «Фізична культура».