26 трав. 2018

Останнiй дзвоник-2018

25 травня 2018 року пролунав останнiй дзвiнок для 30 одинадцятикласникiв
19 трав. 2018

Можливість організації професійного навчання учнів старших класів

13 трав. 2018

Територія обслуговування ХГ №34

Увага! У розділі сайту (бокове меню) "Прозорість та інформаційна відкритість закладу" розміщено територію обслуговування ХГ №34
10 трав. 2018

Екскурсія на висоту маршала Конєва!

Сьогодні учні 5-А. 5-Б. 6-Б та 6-В класів разом зі своїми класними керівниками до Дня Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні відвідали висоту маршала Конєва!
9 трав. 2018

З Днем Перемоги!

8 трав. 2018

8 Травня-День пам'яті та примирення!

Щорічно 8 травня в Україні відзначають День пам'яті та примирення. У цей день у 1945 році Німеччина оголосила про свою капітуляцію у Другій світовій війні. Сьогодні в нашій гімназії для учнів 1-11 класів пройшла єдина виховна година "Ніколи знову". Учні вшанували пам'ять полеглих у цій кривавій війні покладанням квітів до стели, що знаходиться на подвір'ї гімназії, до могили Невідомого солдата у парку Основа, учні 4-Б та 4-В класів проведи урок біля меморіальної дошки, яка встановлена на честь Героя Радянського Союзу Тихона Кучеряби, учні 9-А та 9-Б класів вшанували пам'ять героїв, побувавши на панахиді у парку Основа.
5 трав. 2018

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ!

4 травня у палаці культури Основ'янського району відбувся святковий концерт "Не забувайте нас", присвячений 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
3 трав. 2018

"Козацькі розваги-2018"

03.05.2018 року в гімназії пройшов традиційний захід, присвячений Дню пам'яті та примирення -"Козацькі розваги-2018"(хлопці 10-11 класів) . І місце посіли хлопці 11-А касу, ІІ-10-А класу. Вітаємо!
28 квіт. 2018

Соціологічне опитування "Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів"

27 квіт. 2018

День Цивільного захисту.

26.04.2018 року згідно з планом роботи гімназії пройшов традиційний захід -День цивільного захисту. У цей день для учнів 1-11 класів були проведені єдині виховні години, комбіновані естафети, вікторини, казка "Вовк та семеро козенят", перегляд фільмів та проведено евакуацію за сигналом "Пожежа!"