25 груд. 2023

Вітаємо Тарасенка Єгора, учня 9 класу!

Учень Харківського ліцею № 34 нагороджений стипендією Харківського міського голови «Обдарованість»
25 груд. 2023

Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Новим роком та Різдвом Христовим

Ігор Терехов привітав маленьких харків'ян із святами - Різдвом Христовим і Новим роком.

З Різдвом Христовим!

24 груд. 2023

Мюзикл "Вартові часу"

Учні ліцею відвідали новорічний мюзикл ""Вартові часу", що проходив під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова.
20 груд. 2023

Новий онлайн-курс від ЮНІСЕФ з мінної безпеки для вчителів, рятувальників та поліцейських

18 грудня 2023 року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки, МВС та ДСНС запустили онлайн-курс «Як навчати дітей мінної безпеки» для освітян, рятувальників та поліцейських, присвячений ефективному викладанню мінної безпеки дітям і підліткам з огляду на їхні вікові та психологічні особливості в інтерактивній формі, що відповідає міжнародним нормам мінної просвіти.
20 груд. 2023

Вітаємо Ніршу Єгора!

Нірша Єгор, учень 5- Б класу, посів 2 місце в ІІ відкритому турнірі з кіокушинкай карате HIKARI CUP, який проходив у м.Києві. Вітаємо юного спорсмена!
17 груд. 2023

Профорієнтаційна гра з Kharkiv IT cluster

14 груд. 2023

Вітаємо Єгора Вишневського!