28 груд. 2017

Перегляд вистави "Русалонька" учнями початкової школи!

Сьогодні учні початкової школи відвідали ХНАТОБ, де із великим задоволенням переглянули виставу "Русалонька", яка проходить під патронатом Харківського міського голови. Після вистави всі учні отримали розмальовки "Подорож Харковом".
27 груд. 2017

Вручення солодких подарунків учням 1-4 класів від Харківського міського голови та Новорічний мюзикл "Сон у Новорічну ніч"

Сьогодні учні 6-А, 7-А та 11-А класів разом зі своїми вчителями: Азаровою Т.С., Мазною Т.В., Кретовою О.В. подарували учням 1-6 класів яскравий казковий мюзикл "Сон у Новорічну ніч". Після вистави директор гімназії від імені Харківського міського голови привітала учнів 1-4 класів з Новим роком і вручила їм солодкі подарунки.
26 груд. 2017

Вистава для учнів пільгового контингенту в ХНАТОБі.

Сьогодні, 26.12.2017 року, 40 учнів пільгового контингенту нашої гімназії відвідали новорічну виставу "Русалонька" у ХНАТОБі, яка проходить під патронатом Харківського міського голови. Після вистави діти отримали солодкі подарунки та розмальовки.
22 груд. 2017

Фінал районного етапу Шкільної Баскетбольної ліги!

Сьогодні в спортивному залі гімназії пройшли фінальні змагання районного етапу Шкільної баскетбольної ліги. Вітаємо команду дівчат нашої гімназії (старша група), яка посіла ІІІ місце, і команду хлопців (старша група), яка посіла ІІ місце у цих змаганнях
16 груд. 2017

День відкритих дверей у ХНУВС!

Сьогодні учні 9-11 класів побували на Дні відкритих дверей у Харківському національному університеті внутрішніх справ, де їх гостинно зустрічали. Узяли участь у спортивних змаганнях, в яких перемогли і були нагороджені смачними пирогами.
15 груд. 2017

Гімназія готова до зустрічі Нового 2018 року!

Незважаючи на теплу та дощову погоду за вікном, наша гімназія готова до зустрічі Нового 2018 року. На ІІ поверсі запрацювала святкова новорічна фотозона. А також кожен может побачити інсталяцію, яку зробили учні, батьки та вчителі гімназії на конкурс новорічних інсталяцій "Місто Різдва".
11 груд. 2017

Виставка зимових поробок учнів 1-4 класів "Різдвяне місто"

Сьогодні, 11.12.2017 року, відбулося святкове відкриття виставки зимових поробок учнів 1-4 класів "Різдвяне місто"
8 груд. 2017

Виставка малюнків учнів 1-4 класів "Я маю право..."

У рамках Всеукраїнського тижня права учні 1-4 класів презентували свої малюнки "Я маю право..."
6 груд. 2017

Екскурсія до Харківського аеропорту!

Сьогодні учні 2-Б класу побували на цікавій екскурсії у Харківському аеропорті.
2 груд. 2017

"Осінній бал-2017!"

01.12.2017 року в традиційному конкурсі "Осінній бал" змагалися учні 10-11 класів. Дякуємо їм за незубутні емоції!