15 трав. 2023

День родини

Родина для кожного – це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють, навчають народній мудрості. У батьківській хаті прищеплюється любов до рідного мови, культури, бо саме сім’я є життєдайним джерелом споконвічно українських цінностей та традицій. Учні гімназії з нагоди цього свята із задоволенням поділилися родинними світлинами, створили постери "Щаслива родина" , випустили онлайн-газету.
14 трав. 2023

Виставка малюнків "Мати очима дітей"

За ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова в Харкові проходить виставка дитячих малюнків «Мати очима дітей», присвячена Дню матері, який святкується в Україні 14 травня. Нашу гімназію на цій виставці представляють малюнки учениці 4-В класу Шабельник Катерини та учениці 6-В класу Волошиної Анастасії.
14 трав. 2023

День матері

Сьогодні свято всіх мам .Мами неймовірні. Вони підтримують, коли нам важко і щиро радіють нашим успіхам. Інколи дозволяють наїстися цукерок замість обіду і завжди перевіряють, чи наділи ми шапку. Вони поєднують у собі стільки ролей і так багато для нас роблять… Напередодні свята в гімназії пройшла низка заходів: флешмоб світлин, виставка малюнків, створені квіти длі мами, випущено онлайн-газету.
11 трав. 2023

Міська акція «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей

Харківський міський голова Ігор Терехов запропонував школярам написати йому листа про майбутнє Харкова
11 трав. 2023

Вітаємо Левцову Юлію, ученицю 9-А класу!

Вітаємо Левцову Юлію, ученицю 9-А класу, лауреата районного етапу міського конкурсу "Молода людина року" в 2023 році в номінації "Учні закладів загальної середньої освіти"
10 трав. 2023

Запрошує до навчання випускників 9,11 класів Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного

9 трав. 2023

9 травня-День Європи

Цьогоріч Україна відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу – 9 травня,.
9 трав. 2023

Зустріч зі шкільним офіцером поліції.

Сьогодні, 09.05.2023 року , учні 7-В класу зустрілися зі шкільним офіцером поліції Євгеном Ведмедерою у рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції".
8 трав. 2023

День пам'яті на примирення

8 травня 1945 року. Цей день є важливим символом кінця війни в Європі та перемоги над нацизмом
4 трав. 2023