2 трав. 2023

Електронні постери щодо протидії торгівлі людьми

Учні нашої гімназії: Знайко Анна, Золотарьовв Максим та Шимко Анастасія взяли участь у акції щодо створення постерів на тему протидії торгівлі людьми.
26 квіт. 2023

"Дзвони Чорнобиля": 37 років від катасторофи на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 26 квітня, виповнюється 37 років від катастрофи на Чорнобильській АЕС Це була одна з найбільших техногенно-гуманітарних катастроф в історії людства.
21 квіт. 2023

Вітаємо з перемогою у чтецькому конкурсі "З Україною в серці"

20 квіт. 2023

Розважальний захід

Сьогодні учні початкової школи відвідали боулінг "Holiday". Дякуємо Офісу реформ Харкова та Координаційній раді волонтерів за організацію заходу.
18 квіт. 2023

Спортивно-розважальний захід "Супергерой"

Сьогодні в нашій гімназії для учнів 1-4 класів було проведено спортивно-розважальний захід «Супергерой», який за підтримки Харківського міського голови Ігоря Терехова та Офіса Реформ Харкова організували благодійна організація "Благодійний фонд "Ми - браття, ми - українці" та дитячий баскетбольний клуб Push Team.
14 квіт. 2023

Профорієнтаційний захід

Сьогодні учні 10 та 11 класів відвідали профорієнтаційний заході, організований Слобідським ОРТЦК та СП з патріотичного виховання, під час якого зустрілися в режимі онлайн з представниками ВНЗ військового напряму.
13 квіт. 2023

Зустріч зі шкільним офіцером поліції.

Сьогодні учні 8в класу в рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції" зустрілися з представником поліції Євгеном Ведмедерею, обговоривши питання безпеки дорожнього руху та безпеку в інтернеті.
8 квіт. 2023

Акція "Книги героям""

Учні, педагоги, батьки долучилися до акції "Книги героям"
4 квіт. 2023

Зустріч у рамках проєкту ""Шкільний офіцер поліції

Сьогодні учні 5б класу в рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції" зустрілися в режимі онлайн зі шкільним офіцером Євгеном Ведмедерею. Під час зустрічі обговорили низку важливих питань: безпека дорожнього руху, кібербезпека тощо.
4 квіт. 2023

Радіодиктант "Спільно до безпеки"

Сьогодні, у Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки, учні початкової та середньої школи гімназії долучилися до радіодиктанту "Спільно до безпеки", який було організовано Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міністерством освіти та науки, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Центром з протимінної діяльності.