29 бер. 2023

Профорієнтаційний захід

28.03.2023 року Національний університет цивільного захисту України (НУЦЗ України ) з метою залучення учнів до навчання у закладі провів ZOOM-конференцію для учнів 10-11 класів.
24 бер. 2023

Весняні канікули

З понеділка, 27 березня 2023 року, в закладах загальної середньої освіти розпочнуться весняні канікули. Триватимуть канікули тиждень, по 02 квітня 2023 року включно.
22 бер. 2023

Затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ).
20 бер. 2023

Профорієнтаційна робота

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради на основі повної загальної середньої освіти здійснює набір, зокрема на навчання за спеціальністю 091 Біологія та біохімія, а також до Харківського педагогічного фахового коледжу Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради на основі базової загальної середньої освіти.
16 бер. 2023

Всеукраїнський урок з профорієнтації

Учні Харківської гімназії №34 15 березня 2023 року о 12.15 стали слухачами та глядачами Всеукраїнського уроку з профорієнтації.
14 бер. 2023

Година психолога з учнями молодших класів "Пригоди в казковій країні"

І.Ю.Хоміч, практичний психолог, провела заняття з учнями молодших класів "Пригоди в казковій країні"
13 бер. 2023

«Читання як життєва стратегія»: уряд схвалив план дій на 2023-2032 роки

Уряд схвалив Стратегію розвитку читання на 2023-2032 роки «Читання як життєва стратегія» та затвердив операційний план її реалізації на 2023—2025 роки (розпорядження КМУ від 03 березня 2023 р. № 190-р). Реалізація Стратегії має створити умови не тільки для формування звички й потреби у читанні всіх українців, а й є складовою гуманітарної безпеки України.
9 бер. 2023

Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка - великого Кобзаря, видатного українського поета, художника.

8 бер. 2023

9 березня 2023 року стартує VІ загальноукраїнський квест-марафон "Чи знаємо ми Тараса Шевченка?"

За ініціативи Всеукраїнського благодійного культурно-наукового фонду Тараса Шевченка, Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України 9 березня 2023 року стартує VІ загальноукраїнський квест-марафон «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?». Завдання та умови квесту буде розміщено 9 березня за посиланням.
2 бер. 2023

Година психолога з учнями молодших класів "Розпізнаємо свої емоції"

І.Ю., Хоміч, практичний психолог, провела година психолога з учнями молодших класів "Розпізнаємо свої емоції".